Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. баш је мекана ова бугарска телевизија свиѓа ми се

  2. partizan 12 slobodnih zvezda jedno lol naci presmesno sudjenje pavlovic zasticen ko beli medved popio tri ciste blokade to sudjeno kao faulovi

  3. Bobi odmaruva vo klupata

  4. decko_koji_obecava

    partizan 12 slobodnih zvezda jedno lol naci presmesno sudjenje pavlovic zasticen ko beli medved popio tri ciste blokade to sudjeno kao faulovi

    Pa normalno da je 12 bacanja kad su ubili macvana i milutinova

  5. iz uje govori avatar

  6. iz tebe kosarkasko neznanje

    edit: pomislih da je onaj od gore

  7. izgleda da je onaj akojon gola karina

  8. jel bre ovo makedonci prenose a nasa tv ne?

  9. sk1 prenosi, a rts ne

  10. ono je bio cist faul nad kalinom a ne faul u napadu.

  11. Sto radonjic drzi jebenog cirbesa i dalje?

    Do sada u drugom poluvremenu ni jedan rezonski sut iz izgradjene pozicije, sve preko kurca sutirano i naravno promaseno, dva poslednja na srecu usla.

  12. poserem se na rts, kao nece da bude puna hala pa da povecaju posetu sta li.

    inace, razmisljam se za kog da navijam... mislim da cu za zvezdu, generalno mi grobari vise idu na kurac sa kultom vujosevica i nekom bivsom velicinom, ko zvezda u fudbalu.

    a i red je cigani dosvoje nesto u kosarci.

  13. ustvari bole me kurac, necu da gledam smara...

  14. zvezdi ulaze neke frljoke i cudni sutevi, partizanu ispada par suteva iz kosa, tacno taj odnos drzi razliku za zvezdu, inace egal

  15. RADONJA ZABROAVIO NA BOBANA LOLOLO

  16. A MOŽDA MISLI DA JE BOBAN NA TERENU LOLOLO

  17. dajte link, jebemu..

  18. zvezdi ulaze neke frljoke i cudni sutevi, partizanu ispada par suteva iz kosa, tacno taj odnos drzi razliku za zvezdu, inace egal

    ne jedi govna s opravdanjima, trenutno gubite zato sto ste do sad bili slabiji, tj dali manje koseva.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.