Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. VIDI SE DA DALO VEŽBA ZA POBEDNIČKU TROJKU U SERIJI

    Дало да се врати погађању табле. Само тако успева да убоде тројку.

  2. Ahahaha,a Radonja leđenda Đetićka,da nije i sam bio košarkaš bio bih ubeđen da nema pojma šta pokazuje kad krene da se češka po kosici i diže prstiće.

  3. Standardan seks pred spavanje. Ništa specijalno.

  4. Kalinić koji ima ugovor 150 000 izjebao Pavlovića koji igra za 700 000k. Kakva je igračina Kalinić sunce ti jebem.

  5. Kalina ne drži časove ljubavi, Kalina drži časove žestokog seksa

  6. E Grobari, ne sekirajte se, nije vas dobila Zvezda, nego vas isprskao FMP

  7. deky_aod
    Ovo veče će biti upamćeno po vozdizanju Kalinića iliti kako je zatrudneo Pavlović.

    pre sat vremena

    veliki pozić

  8. TRUĆE UVEDI TEŠKU ARTILJERIJU ODBAN RASNOM I ĆILMU

  9. Sve u svemu sutra brejk.

  10. fanaticni_hromozom

    Kalinić koji ima ugovor 150 000 izjebao Pavlovića koji igra za 700 000k. Kakva je igračina Kalinić sunce ti jebem.

    idi, zagorece ti mleko za uspavanku

  11. I jebem vam grob kakvo je suđenje imao partizan, ko da su ponovo gepekovali sudije, sramota. Ali ajde, dobro je i ovo.

  12. лоло победила нас наказа. виличар

  13. Ne bih da budem vulgaran, ali ovo kao kuglice, to su čupava muda grobarska.

    http://www.dodaj.rs/f/1D/kC/4XDj3fIi/920-nikola-kalini-foto-m.jpg

  14. Sta rece Djoto za Radonju, ja znam jednog bivseg kosarkasa iz Bijelog Polja koji je Radonji redovno nabijao banane lololo

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.