Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. Obrni okreni, vi već imate opravdanje, svršim vam u Milutinova.

  2. што би ико игро плус на бобија синоћ кад ни радоња није толико глуп да га троши у првој утакмици

  3. Лажу Гробари да немају другог центра! А шта је Божо? Плеј?

  4. па није радоња штедео бобија да га не троши, него је у неком трипу да је боби лошији у дуелу са мачваном. бога питај зашто то мисли за мвп-ја евролиге.

  5. мозхда зато што је данашња утакмица битнија иљаду пута и ако пусти бобија да се игра имаћемо недостижну предност

    тако би свако са више од две вијуге урадио

  6. Онако лаички гледано Боби је у предности кад лопта скакуће по обручу или се одбије близу обруча, онда само дигне руке и покупи лопту. Међутим, кад неко прангија па се одбије од обруча у поље ту је предност Мачвана јер је бржи. А пошто Ђенка, Јака, Вилијамс са једне и Милосављевић, Мурић и Тепић са друге стране имају тврду руку (нешто мало мекшу него Далолололо), онда је већa вероватноћа да ће Мачван да покупи лопту него Боби.

  7. тако би свако са више од две вијуге урадио

    IMAM
    http://i.imgur.com/iv9PtaC.jpg
    OVOLKO VIJUGA

  8. YouCantHandleTheTruћ
    е, нисам испратио трибине. је л' било гробара?

    Truć, nije bilo Grobara u hali sinoć, sem čini mi se, desetak momaka u parteru, do same Partizanove klupe.

    Bilo ih je na platou-parkingu ispred OFK-inog stadiona na Bogosloviji jedno, ako sam dobro video kad smo prolazili 200-300, i onaj kružni tok je bio prepun pandura u kordonima. Očigledno da im nisu dali da dodju do hale, ili ako su došli do nje, da udju unutra.

  9. не зајебавај, марко. ко још одмара играча за наредну утакмицу? најважнија је она утакмица која се следећа игра.

    едит: фала, предражињо.

  10. http://www.sport24.gr/Basket/Euroleague/article3224393.ece/ALTERNATES/w620/boban.jpg

    http://hotsport.rs/wp-content/uploads/2015/03/macvan-1024x748.jpg

    Uporedite ove dve slike i sve će vam biti jasno. Na prvoj, skromni intelektualac, čovek koji uživa u onome što radi, pitom, nežan, pun ljubavi.

    A pogledajte sada drugu sliku- zlonamerni čovek skromnog intelektualnog kapaciteta, pun mržnje i prezira.

    EDIT: NISMO ISTI!

  11. Kad dobijemo veceras, jel moze Vucic da promeni da se igra na dve umesto na tri pobede, za svaki slucaj?

  12. радоња одмара јер радоња почео да размишља

  13. Može. Ako do večeras ne objave da je već sad gotovo.

  14. како ћемо вас усрати вечерас.

  15. Truće kakva je ovo zajebancija sa Šomijem i Džerikom? Rešavaj to

  16. која зајебанција? на теми је све дозвољено осим личних препирки и вређања. тако пише у првом посту.

  17. Dž krenuo da mu brka nešto oko keve pa oba banovana pa Dž odbanovan zbog takmičenja. Čuj kurče. Ja sam gulio ban u finalu onog takmičenja šo je Agilni organizovao. I da. Duguju mi se 2 odabrane. Ti Reme pičko si dobio svoju!

  18. хахаха ма дај шоми добио бан а овај што му сово мајку помилован

    труће не зајебавај се иначе креће догорело 3.0

  19. I treća za rodjendan.
    FEBRUAR JE PROŠAO ODAVNO

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.