Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. хахаха, а јебига, овај се не такмичи, шта да се ради.

    добро, овај је први почео са личним прозивкама. зато је и банован.

  2. Truć ne pravi se blesav. Šom je napisao samo ugini koliko sam ja video. A ovaj mu kevu dira brt. Pa Žajk danas 100 puta čuje ugini pa ništa

  3. Skini mu nemoj jebati

  4. Sad sam se probudio nakon lagane dremke i usnio sam da se večerašnja tekma igrala u Železniku i da smo posle prve četvrtine vodili 26:5 i da je Vestermanova žena bila u čirlidersicama

    труће не зајебавај се иначе креће догорело 3.0

    !!!

  5. можда сам погрешио што сам га одбановао, али бан што су добили стоји. не знам која вам је то фора "угини". није нека.

  6. ма одбануј онда обојицу немој зајебавати. ја као гробар кажем да ако шоми заслужује бан онда и џери заслужује, или опомена обојици и ћао. овај му написо онај цара тибор фазон а овај на матер. опомена обојици.

    https://www.youtube.com/watch?v=ILbwfy_LELo

  7. на теми је све дозвољено осим личних препирки и вређања. тако пише у првом пост

    личних препирки и вређања

    личних

    grobari nemaju ličnost
    odbanuj čojeka

  8. ОПОМЕНА ОПОМЕНА ЖЕЉА ДА БЛАЖИЋУ ПРОБОДЕМ КОПЉЕ КРОЗ ГРКЉАН КО РОБА МЕ ПРОГОНИ

  9. ајде, ајде, један дан. ако је могао боби да одмара, може и шоми. лепо време напољу.

  10. David normalna glava.
    SVI SMO ISTI SAMO NAS BOJE DELE.
    Skini mu jbg da prati tekmu ko čovek nemoj biti sisa. Čuj ugini

  11. готов си труће чет те је довео на положај чет ће и да те смакне!!

  12. дарко филиповић даз нот апрув.

    http://www.svetplus.com/images/vesti/172493479.jpg

  13. готов си труће чет те је довео на положај чет ће и да те смакне!!

    Може! Кад неће каизен, ајде бар ви.

  14. па није радоња штедео бобија да га не троши, него је у неком трипу да је боби лошији у дуелу са мачваном. бога питај зашто то мисли за мвп-ја евролиге.

    glavni razlog je da macvan moze da pogodi za 3 a bobi ako izadje da zatvori sut pretvara se u beskorisnih 130kg mesa i kostiju. I jos moze da ga pretrci kako hoce

  15. ŠTA TEBE ZANIMA KAKO ĆE ON SVOJE VREME DA UTROŠI PUSTI NJEGA DA ODLUČI!!!
    Ja npr evo sad upravo jebem i pišem ovde, čekam da vidim janpija da odložim svrš na bar još 10 min

  16. I odbanuj somija jebo te dzeriko

  17. само ћу још ово рећи, нема смисла стварно, ако се већ водимо правилником у првом посту где је клаузула која помиње било која курчева такмичења.

    иначе вечерас квота на партизан 3,05

    П О К Л О Н
    О
    К
    Л
    О
    Н

  18. Šomijevo ugini ima težinu ko fazon dobar dan normalnog čoveka. Toliko je umiljata glava

  19. glavni razlog je da macvan moze da pogodi za 3 a bobi ako izadje da zatvori sut pretvara se u beskorisnih 130kg mesa i kostiju. I jos moze da ga pretrci kako hoce

    ма јок, и цирбес је пуштао мачвана да шутира за три, али очигледно није била идеја да једини високи шутира за три. вероватно се плашио пика или мачвановог улаза. да сте мало поштени сад бисте нам позајмили вашег неког центра! као што је (је л' беше) милан позајмио голмана јувеу!

  20. Truće pišemo ti nešto pičko pristrasna!