Prijava

Saće Marjanović da pređe fazon u Barselonu, da se povredi i to mu je kraj. A dobar dečko.

а шта је урадио павловић некоректно? нисам испратио. и шта су га вређали са трибина?

CKM JA TO VODIM UPOREDO STATISTIKU NE VERUJEM NISTA VATIKANU NI HRVATIMA!

Sajt padne redovno nakon tekme

Sad dajem nama veće šanse za pobedu, ključna je sledeća i ako je dobijemo, a dobićemo je, samo smireno da odigramo i četvrtu i od 0:1 do 3:1 takoreći

KLASIKA
L
A
S
I
K
A

ништа контроверзно

а шта је урадио павловић некоректно? нисам испратио. и шта су га вређали са трибина?

Uvatio Brančila AKA najjboljog defamzibca jevrolige a i shire za nogu dok je bio na zemlji.

Da sačekamo da vaskrsne sajt ABA lige onda, pa da vidimo.

а шта је урадио павловић некоректно? нисам испратио. и шта су га вређали са трибина?

vredjali jer su goveda

ау, брате. не верујем да је због тога. ако је то, ево сад ћу да објасним што је звезда била у предности због тог потеза, лол.

Navijanje za celu utakmicu se svelo na:

Pavlović Saša liže muda naša

Vrati konju glavu Mačvane

I ono standardno za Duleta.

Pavlovicu su psovali dete od 3-4 godine.
DETE JEBOTE!

CKM, ovo za Macvana videh na tviteru, njegov profil objavio, a i mozzart sport izbacio na fb

како су му псовали дете? јеси сигуран?

озбиљно питам. што кажу да је испао говно?

Čujem da su Đetići u Podgoricu vrijeđali trenera Multivite na isti način na koji cigojneri vređaju Dula.... Šta su pevali da "uzme šaku lekova"

FAIL
A
I
L

И Гуровићу је било псовано дете па ништа. Нит можеш да контролишеш навијаче шта ће да скандирају, нити да играчима забраниш да реагују.

A psovali smo i mi Guroviću spermatozoid nerazvijen, ništa posebno.

Oni kazu da je ispao govno jer je povukao braneta dok je bio na parketu i izvukao obostranu

A dete su mu psovali stvarno, mene sramota 'mesto njih, prevazisli su i bubrege i svinjske papke..

A i pevalo se i Edi "muricu turcine.."

To za decu nisam čuo stvarno.

Ok, za statistuku.

Kako ne shvataju da sve mogu da rade osim da vređaju Mačvana. Čim krenu kreće i on, do tada ima negativan indeks uvek.