Večiti košarkaški derbi Titovih blizanaca: Partizan - Crvena zvezda.

  1. Šta kurac oni iza Dulovih ledja priča telefonom? Nek ide kući pa nek prića telefonom...nekultura bre...ako si ga nabo Dulooooooooo

  2. udario Dulo Nešu Mađiju izgleda

    to se ne radi

    gleda to neko odozgo.

  3. Jes ovaj Radonja govedo...

  4. e gledaj ovo, okacim jedan klip i poserem se na 100 strana prozivka

    https://www.youtube.com/watch?v=MIcAh1b1On4

  5. BRAVO JANPI LAFE.

  6. АХАХАХА ДА БАШ СИ НАС УСРАО

  7. списак најјаднијих главица на вукајлији:
    1) цхавез
    2) јанпи
    ...
    n) папет мастер

  8. hahah ja sam n-ti, sto govori da sam najdalje od caveza, sto dalje implicira da sam najmanje jadan.
    Skonto sam :o)

  9. majkemi, da mi je neko pricao pre 10 godina da ce svi cigani da navijaju za fmp ja bih mu rekao da jede govna. vama svaka cast, ja ne bih mogao.

  10. POLIVAJ JANPI BRATE.

  11. Pushi kurac
    llooool
    Shook shook

  12. janpi

    majkemi, da mi je neko pricao pre 10 godina da ce svi cigani da navijaju za fmp ja bih mu rekao da jede govna. vama svaka cast, ja ne bih mogao.

    http://31.media.tumblr.com/69cab36fc4abe13665c07952a3526fa1/tumblr_nlgtc1pa521sg888so1_400.gif

  13. šuknuo Stevan dobro haha

  14. mrš janpi sad ne možemo da slavimo zbog toga što si napisao, nemoj to da nam radiš pls????

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.