Prijava

Mogu pravit samo jednu iako imam odabrane, nešto se razjebalo :D

to je zbog takmićenja ja msm

Jeste, kaizen je svima stavio da mogu da prave samo jednu dnevno, a to je zbog nadmetanja.

neka to nego ja mogu samo još tri definicije. svaki put kad izbačim definiciju ono se sama izbači još jedna te mi se definicija duplira. molim nadležne da reaguju.

I taman dobijem inspiraciju kad ono ode sve u kurac XD

Malopre sam napravio reakciju i ne pojavljuje mi se na sajtu, pa sam opet postavio (reko možda nisam dobro klikno) I OPET JE NEMA.

A tako mi je bilo i juče.

Šta se dogadja?

ŠKK? Danas mi je sajt tri puta progutao reakciju... Dakle, lepo upišem šta treba, stavim URL kao i do sada i piše da će mi reakcija uskoro izaći. Međutim, to se nije desilo, 2 je sajt progutao, tako da nisam oba puta mogao da pola sata objavim novu, treća je prošla, četvrta nije... Jel to Kaizen čačka sajt ili šta?

Bug se i dalje desava... Da bih objavio reakciju moram da sliku prebacim na Imgur i onda radi, ali ne radi npr. sa http://static.fjcdn.com...

Mislio sam da samo ja imam taj problem. Možda gazda pravi novo takmičenje.

Pa nesto cacka definitivno... Nadam se da nece biti novo takmicenje... Bilo je dosta za ovu godinu, nek sacuva za sledecu...

http://www.dodaj.rs/f/1n/92/u2plpOX/untitled.png
E moj kazane! Da ti je ovakav kazan ko što ti je sajt, ne bi se ti rakije napio, ja kad ti kažem...

hahahahha e ne znaš kako mi ovo ide na kurac. Danas pogrešio link za reakciju i obrisao je i kao da čekam opet pola sata za nju. E kurac! :)

Znam kako ti je... :) Teže napraviti reakciju nego ne znam šta...a i ako ćemo pošteno, uzalud je dobijati 45+ reakcija kvote, ako su već stavili ovu zabranu na po sata...
Ti da hoćeš ne možeš biti na svakih pola sata 24 sata i stavljati, ovako ako smislim 3 defke, svejedno, hoću oma da ih napravim, nek isto ovako, odmah da se napravi, kroz 20-ak sekundi, a ne da čekam ko retard pola sata...
KAIZEN NEŠTO DURADI!!!

Kaizene, sunce li ti jebem zarko, sredi reakcije... Vec pedesetu reakciju mi je progutao sajt, okacim ja GIF i komentar i to kao prodje, reakcija se ne pojavi a ako idem na novu kaze da moram da cekam pola sata, taman koliko je dovoljno da sve kompletno zaboravim. Plus slike sa nekih sajtova ne mogu da se koriste jer su stalno reakcije sa njima progutane.

Izasla reakcija, ignorisati poslednji post za sada...