Prijava

Brate, tih 10 epizoda i da nisam gledao znao bih ko su i šta su likovi jer svi smaraju s tim Državnim poslom k'o da su Mućke jebene. Meni ne može neko da bude smešan samo zato što priča jebenim vojvođanskim akcentom i glumi kravlje ludilo, niti zato što je došljak, pardon, Bošnjoook. A stvarno mi se ne gledaju sve jebene epizode kako bih došao do zaključka da je to još veće gomno nego što pretpostavljam da jeste.

Има фантастичних зајебанција, али телевизија тражи квантитет па се у том форсирању изгуби опуштеност због које сам и зготивио ове ликове. Мућке је тип серије који се направи једном и више никад, али у мору гована које нам сервирају ово је фул, посебно првих 100 епизода.

Meni je ova serija genijalna i jedva sam cekao da prodje leto da pocne opet, ako se nekom ne svidja neka ne pljuje, ne moze biti sve sta se njima dopada samo...

Pazi imaju 10 fora koje siluju i koje su mi do jaja. Još nisu dosadile. Ko Džela kuva spermu. A s obzirom da je svuda ex count zero & celtic humor meni dosta jbg.

Pljuvali ste parove picke, sada osetite gnev

Pa nije bas tako, svaka epizoda ima posebnu pricu i uglavnom je dobra.. A te fore tipa ma ne mos stici na vreme, sta ti decko radis, te su super.. :D

O tim i govorim. Ostalo me kurac boli. Odgledao sam svih 595 i opet bi samo za ljubav divljeg bučka i kad ovaj imitira Žiku u Dp. Ništa mi vise ne treba

I da konacno otkrijemo sta se desilo u Gajdobri

Kod mene na poslu se koristi : ne moš stići da si kengur onaj australijski što ga baciš a on se vrati!

Odlična serija.

Da si Niki Lauda onaj sto vozi formulu :D

Da si metak od one puške papovke

Da si ona crna mačka pantera

Da si onaj orao americki

ћао зоко, где радиш радо бих те посетио хехе ;)
:ПпП

Štaga dodjoša na temi hahaha

A vi sto pricate da nije smesno ovo, idite i gledajte Amidzica kako krade sve jednu foru od stranih voditelja.
Avi Karabatic stavili slusalice na usi i ne moze da ponovi sta Goca Trzan izgovara hahahha a jesam se ismijo xD

Ne ozb, sta je po vama kvalitetniji domaci humoristicki program?