Prijava

Svi ližu Kapri samo Roko Leni.

Svi se ljudi rađaju samo Fridrih Niče.

Svi ljudi umiru samo Bogoslavov Vene.

svi ljudi posteno rade samo ti ides da kukas

hahaha

stevco je chavezu vuk

Stevco da li si zainteresovan za jedan rijaliti u koprodukciji mene, armina i radjarda kuplunga: namera je da pokupimo tebe, jevdju, caveza, divlje prasence malo i kera nekog kobasicara domaceg ubacimo u oktagon i last man standing dobija novac ili kukuruz/meso u vrednosti novca? Drugo mesto jebanje vojtehovski, ona je rekla da bi najpre kobasicara ali dace onome ko pobedi jer je humanitarnog karaktera. Iznos para se jos ne zna jer zavisi od sponzora i broja opklada ali bice dosta siguran sam

Bolje je Bohorov krmak otporan na metke vs. svih pet gore navedenih takmičara zajedno. Ja stavljam pare na krmka.

Ja bih stavio 100e na Jewdju npr, jebe mi se ko ce da pobedi nego da podrzim ivent

Јевђо узима задњу пару керу и прасету за специјализацију, одваја 70 динара Чавезу да отвори врата октагона, сви излазе осим Стевча, који остаје да снима специјал Квадратуре круга: Квадратура октагона

Al ne taj njegov superkrmak nego malo divlje prase pa jesi video stevcu jbt i sa malo vecim petlom bi bila frkica

Mada cigan je to, pusti pricu...

A zaklan je taj imao 340 kg
Pseto ima neke veprove divlje u ataru
Ovaj moj je bio domaci
Kvota na Stevču ne bi smela da bude veca od 1.75 nikako

u finalu šampionata žickanja keša su jevdja i čavez

da brate stevca bar ume da izvuce koren i da odredi koji ce dan biti petrovdan 3109. godine

svi su bili okej s ovom temom samo je stevci smetalo :D

Svi rade za pare samo Zapata dzaba

Ok je konstruktivno vredjanje zapate ali tvoje je smaracko i glupo brt

Drugo mesto jebanje vojtehovski

пахаха