Prijava

to po principu : ''ja sam glup, nemoj da je ko ispao pametan!''?

StefanKostić

Dođe mi kreativni trenutka i iskoristim ga.

I nakon 10 minuta me prođe taj kreativni momenat, a da ne pričam o pola sata između svake.

To se neko surovo salio da imas i mrvu kreativnog u sebi. Zao mi je sto ti je neko to morao reci, ali bolje na vreme da saznas.

Đes Džeri, kako je, jesi jeb'o skoro nešto? Saće i rođendan, a? TriJes' i koja, a? Jes' bar ženu našao?

Mani se podjebavanja duplo mlađih od sebe na internetu i uradi nešto kvalitetno od svog života, vreme ti je.

Piši i čitaj definicije u međuvremenu.

realno, ja bih te reakcije i ukino

i meni smeta 30 minuta pauze ali se navikavam

To se neko surovo salio da imas i mrvu kreativnog u sebi. Zao mi je sto ti je neko to morao reci, ali bolje na vreme da saznas.

Stvarno si grub!! Pusti mlado biće da izgura svoj predlog jbt! Možda nije kreativan po nekim tvojim merilima, ali po svojim sigurno da jeste. Pusti ga da kreira. Da stvara. Da napreduje. Da sabije svu svoju energiju i svo svoje vreme. U sajt. Koji nije njegov. Od kog nema nikakvu dobit.

Podržavam predlog!

Džeri jebe po forumu. Bolje i to nego nikakav seksualni život kao topdžija.

Deki dao dobro rešenje problema, a niko ni da pogleda šta je napisao.

Piši i čitaj definicije u međuvremenu.

E pa 'sinak' losa ti percepcija problema.
Ako neko ima 30 odabranih reakcija ne znaci da je dosao tu da se istresa nego da pravi reakcije.
To sto neki imaju jednu ili dvije ne treba da bude problem onom koji ima 30. Jer cemu inace dodavanje +1 za svaku odabranu reakciju ako ne moze da se iskoristi?

Супер. Ако можеш да избациш 30 бомби у пола сата, то је супер. Ја би волео то да читам, гледам, шта год.
Ако не онда је то само спем да се нагребе још који плус. И што би сад ти малтретирала мене који не знам у реакције? Оћеш да извадиш курац да ме јебеш? Па докле више......
Шалу на страну. Ја више долазим овде да конзумирам садржај, па ми смеа било какав квантитет на уштрб квалитета. 'Ћери.

Đes Džeri, kako je, jesi jeb'o skoro nešto? Saće i rođendan, a? TriJes' i koja, a? Jes' bar ženu našao?

Mani se podjebavanja duplo mlađih od sebe na internetu i uradi nešto kvalitetno od svog života, vreme ti je.

Hahaha, argument "ti si mator, a ja mlad, a mladi odredjuju sta je kul". Nisam mislio da ce te istina tako pogoditi, da ni za iole validnim argumentom neces posegnuti, makar neki link popularne definicije, da pokazes kako si kreativac, mlada zvezda u usponu...
Kad budem imao 80 godina, a tvoj metro sin koga ces upisati u srednju dizajnersku a potom na arhitekturu bude imao 20 godna, i tad cu biti veci hipster od njega, a kamoli sad da se s tobom poredim, nesrecno dete, da ti se tako roditeljski obratim.

a niko ni da pogleda šta je napisao.

ja sam čak i linkovo lololo