Бела верзија

  1. ali meni iskreno više prijaju postupne promene, da ka`em evolucija a ne revolucija.

    Мислим да је то генерално тако с људима, чим фејзбук тако ради значи да тако треба. ллололо
    Ал озбиљно, треба стално неке промене и новине, мсм да то одржава посету на нивоу.

  2. Познато је да су се вазда људи бунили кад се нова верзија уведе, сви су говорили да не ваља, јако мали број је говорио да ваља, па онда почну да користе и после неђељу дана забораве на стари изглед и привикну се на нови...

    Ја мислим да сајт МОРА да се мијења, унапрјеђује итд... Јесте да оно што ради не треба поправљат', али ето, мислим да би се мало освјежила вукајлија тим поступком, е сад кол'ко би она ђеца из основне посјећивала после тога не знам јер би се сморили КАКВО ЈЕ ОВО СРАЊЕ итд, али с обзиром да је популација све већа, онда не бринем јер би нова ђеца дошла да кењају, свеједно је...

    Не знам, не знам, ми смо говорили каизену да стави бијелу верзију јер је све замрло, али није ништа река' поводом тога, вјероватно мисли да не треба и то је то.

    Ова верзија стварно ради добро што се тога тиче, али мислим да би ваљало освјежит', али ко сам ја да тиии суууууууудиииим.

    Идемо нешто ново

    http://www.youtube.com/watch?v=mT5alcIh_cc

  3. ukoliko je ovo anketa ja sam za to da se pre registracije uradi test inteligencije i test opste kulture.

    al ko na slagalici da ne moze da se gugla, ide na ludare i ostala govna.

    i da roditelji posalju Gazdi pristanak za mladje od 19 godina. oba roditelja. osim u izuzetnim situacijama kad je kandidat na granici da bude primljen, onda ili da uplati 200 jura u dinarskoj protivrednosti ili da njegova baba licno dodje na okupljanje i zamoli sve prisutne, ponaosob.

    i da ispece pitu.

  4. Ako je stvarno popularnost bitna, nek napravi kombinaciju boja ko na fejsbuku ima dečurlija da se lepi ko muve na govno.

  5. Не, посјећеност није у паду због бијеле ја мислим...
    Гледајте, те популарне је неко мора' да убачи тамо, јебига, неко је прочита' и да' преко 20 плусева да би оне ушле тамо, а вјеровали или не ја са ево 240 пратилаца, прије неки дан сам написа' дефиницију и за пола сата сам имао ТРИ оцјене, ТРИ ЕЈ!?

    Значи не чита се, џаба кукање како се не чита кад ни сами нећете да читате, ја никога не ћерам ни да чита ни да пише, свеједно ми је, али нема што кукат' ради тога...

    И фејсбук уведе неко срање које никоме не одговара као, сви кукају па после неђељу дана сви мртви задовољни и функционише све нормално...
    Ето ја сам тајмлајн увео на једвите јаде, па ми је сад кул...

  6. NARKOMANI!

    NEMA BELO ZA VAS, MRSCTE SA SAJTA!

  7. Smarko, ti veoma pametno pričaš, ja ću tebe zapratit.

  8. baš sam to hteo da kažem

  9. Значи не чита се, џаба кукање како се не чита кад ни сами нећете да читате, ја никога не ћерам ни да чита ни да пише, свеједно ми је, али нема што кукат' ради тога...

    Odo ja da čitam, što i ostalima savetujem da učine.

  10. Пратиоци не служе курцу, то може да се укине.

    I čitale se samo ''popularne definicije''

    Да би та дефиниција уопште дошла међ популарне да би неко могао да је чита морала је да има 10 поена. Е тих 10 поена је премија данас и скупљају се за сат и по - два, тако да популарне никако нису лоша ствар. Тако и оне квалитетније дефиниције дођу до изражаја, не буду затрпане смећем и скупе још неки глас.

  11. Веома паметно, бистар сам ка' боза. Ако не знаш што је боза, изгуглај, е то што видиш у чашу, то је то.

  12. BOZA SE PRAVI OD KURUZA

  13. eto, može da se diskutuje i bez prozivki.

  14. И куртон од гуме па је провидан. Како га развуку онако у пичци материној?!

  15. pitaj kurac kako ga razvuku. cudo.

  16. Nemerem se setiti bele pa me jebte.

  17. Да се банује овај Јавио. Опет нешто неповезано тртља.
    Ја исто не памтим ту Бијелу верзију јелте нисам био активан али капирам да треба нешто да се измијени на сајту. Нешто што ће привући пажњу, повећати интересовање. Шта је то што ће привући пажњу нисам сигуран.

  18. А да се вратимо на ову, а?

    Ууу ретро... :Д
    Дај још старије. :Д

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.