Prijava

Napominjem da se ovde ne radi o slobodama i pravima zena, da neko ne bi skrenuo temu na te gluposti.

kakav si ti car Džer!

Prilično sam siguran da žene dobra jebačina spašava depresije, a ako normalno ne pali onda predlažem da se proba i u pičku. E sad, ono što Luks kaže, ima puno kvalitetnih primjeraka koje se ne izvoze iz garaže prečesto, a svi znamo da auto treba da se razradi.
Što se tiče mene većinu u seksualnih fantazija sam ispunio, osim one jedne, al o tom potom, biće.

Što se tiče mene većinu u seksualnih fantazija sam ispunio

eksluzivno saznajemo, Maja Vok stoji iza naloga glavnog!

zasto su zene pocele da javno ispoljavaju svoju kurodeficijenciju, umesto da je lece

BECAUSE FUCK YOU, THAT'S WHY (ne kažem tebi, samo se izražavam)

Napominjem da se ovde ne radi o slobodama i pravima zena, da neko ne bi skrenuo temu na te gluposti.

e pa baš se radi o slobodama. velika je grška misliti da žene mogu da nađu kurca kad god hoće, zbog sledećeg pitanja: da li je taj kurac vredan cimanja oko skidanja gaća (odnosno propratnih radnji)?

naime, ima jedna kvaka 22. muškarac kad uspe da nađe partnerku za jebanje, njemu je orgazam (koji je kao takav suštinski cilj jebanja) praktično zagarantovan. realno, riba ne mora da radi ništa posebno, dovoljno je samo da legne (otud prostitucija - zarada bez nekog posebnog truda). tako da će muškarac nakon koitusa otići zadovoljen (u velikoj većini slučajeva).

za razliku od muškarca, koji može da očekuje zadovoljenje, žena ne može da bude sigurna šta je čeka kada legne sa tipom u krevet. kako su ženski orgazmi zajebana pojava, koja zahteva trud, rad, predanost, talenat i alatku normalne veličine, žene su primorane da pažljivo biraju, da ne bi ostale nezadovoljene. samim tim nisu toliko slobodne da odu sa prvim tipom koji naiđe, jer kontaju da postoje dobre šanse da će posao morati da završavaju same kad dođu kući.

zbog niza raznoraznih društvenih konvencija i uslovljenosti (u koje sada neću da ulazim), žene ne osećaju SLOBODU da traže, ne, zahtevaju da ih muškarac zadovolji onako kako su oni sami zadovoljeni.

otud, žene su pod velikim pritiskom izazvanim frustracijama zbog nedostatka zadovoljavajućeg seksa, te ih taj pritisak tera, a delimična, odnosno prividna sloboda koju su dobile im dozvoljava, da se u određenim situacijama ponašaju kao napaljeni majmuni... koji kasnije odu kući i izdrkaju.

eksluzivno saznajemo, Maja Vok stoji iza naloga glavnog!

hahahahahahah, znao sam da slijedi otprilike ovakav komentar lololo

http://www.kurir-info.rs/maja-volk-imala-sam-grupnjak-s-pet-muskaraca-clanak-632457
Лоло...

zbog sledećeg pitanja: da li je taj kurac vredan cimanja oko skidanja gaća (odnosno propratnih radnji)?

Да мушкарци мисле тако, никад не би било оволико људи на планети, то ти твој брат Паунче каже, иначе мудра старина :)

Лемаја, није то квака 22. Уопште. Жене ако хоће да сврше током секса, нека се потруде мало око себе а не да леже у кревету ко пањеви очекујући да мушкарци одраде сав посао.
Сем тога, један од кључних састојака за уживање са партнером је добра комуникација у кревету, значи договорите се лепо шта теби прија, шта њему прија итд...

Šta sad, žene su i u starom Rimu doživljavale zadovoljenje gledajući u areni kako se gomila mišićavih i nauljenih likova kolje i čereči međusobno. Ovo je napredak.

Luks Učitelj
Nema tu logičnosti, niti se može deterministički izmodelovati, samo se radi o random aktivaciji sinapsi

Ma nema sanse da je random, obrasci se ponavljaju, ali pravilnost ponavljanja je nedokuciva razumnim bicima, tj. nama muskarcima.

Valdemar
Nemam pojma, ako su striptiz-barovi, ribe u kavezima i gole plesačice oko šipke normalna pojava, što je ovo nešto različito?

Pa i nije razlicito, otkud ti to? Malo se doduse razlikuje, striptiz bar je vise "casual" izlazak, dok je ovo bas "iscimala sam se da kupim karte, da ubedim drugaricu da ide sa mnom, a cak sam kupila i crne uske pantalone koje cu da obucem" fazon. Svakako ne casual. Zato sam uporedio sa sajmom erotike, to je najslicnije.

glavni
Prilično sam siguran da žene dobra jebačina spašava depresije

Pa lako ti je biti siguran kad je nauka dokazala.

Valdemar

Šta sad, žene su i u starom Rimu doživljavale zadovoljenje gledajući u areni kako se gomila mišićavih i nauljenih likova kolje i čereči međusobno. Ovo je napredak.

Kakav crni napredak, gladijatori su bili jebeni ratnici, iskonski alfa muzjaci koji su rizikovali svoj i oduzimali tudje zivote, a ti ih poredis sa nabildovanim seljacicima koji glume ples? Nemam nista protiv ovih likova, vec sam rekao da su pametni, ali si apsolutno promasio ovde.

Za Lemaju moram poseban post, ne ide da damu trpam s vama olosima u isti kos.

lemaja

BECAUSE FUCK YOU, THAT'S WHY (ne kažem tebi, samo se izražavam)

A bre sjeba foru ogradjivanjem :P

e pa baš se radi o slobodama. velika je grška misliti da žene mogu da nađu kurca kad god hoće, zbog sledećeg pitanja: da li je taj kurac vredan cimanja oko skidanja gaća (odnosno propratnih radnji)?

Gde si ti ovde objasnila da je rec o slobodama?

za razliku od muškarca, koji može da očekuje zadovoljenje, žena ne može da bude sigurna šta je čeka kada legne sa tipom u krevet. kako su ženski orgazmi zajebana pojava, koja zahteva trud, rad, predanost, talenat i alatku normalne veličine, žene su primorane da pažljivo biraju, da ne bi ostale nezadovoljene. samim tim nisu toliko slobodne da odu sa prvim tipom koji naiđe, jer kontaju da postoje dobre šanse da će posao morati da završavaju same kad dođu kući.

Logika ti je otprilike "uh, vidi 10 sati vec, sigurno je hleb u pekari vec rasprodat, necu dzabe da se cimam, gladovacu danas, pa mozda sutra ustanem ranije".
Mada, mozda je to ona logika koju je Luks pominjao, nije nemoguce - stavise!

Sve u svemu, ocekivao sam bar neku poluvalidnu teoriju, ali dobro, mozda se javi neka zena sa boljim objasnjenjem. Ti mozda jebes, pa ne znas, ne mozes da udjes u fenomenologiju ovih ljubiteljki plesa.

ne ide da damu trpam s vama olosima

Интернете, шта си ми учинио лоло

Luksov post objasnio, mada je sve što je napisao opšte poznato.

Crvena konjeva mas'
Luksov post objasnio, mada je sve što je napisao opšte poznato.

Ja kompajliram lolo

Ma nema sanse da je random, obrasci se ponavljaju, ali pravilnost ponavljanja je nedokuciva razumnim bicima, tj. nama muskarcima.

Može biti, Džeri, i to je lepo objašnjenje, duže si ti ipak na ovom svetu od mene ;-)

Kakav crni napredak, gladijatori su bili jebeni ratnici, iskonski alfa muzjaci koji su rizikovali svoj i oduzimali tudje zivote, a ti ih poredis sa nabildovanim seljacicima koji glume ples?

Kako da ti kažem... Nekako je bolje da okolo đuskaju manekenčići i histerične gospođe im skidaju gaće na bini, nego da alfa mužjaci okolo mašu sekirama i čereče se radi malo osećaja topline gospođa u donjem delu trbuha. U tom smislu je napredak.

žene zahtevaju da ih muškarac zadovolji onako kako su oni sami zadovoljeni

Lemajo, da je ovo istina, kupio bih joj rolovane ćevape, gajbu piva i slušala bi Braću Vuletiće sa mnom, i mirna bosna ;-)

Лемаја, није то квака 22. Уопште. Жене ако хоће да сврше током секса, нека се потруде мало око себе а не да леже у кревету ко пањеви очекујући да мушкарци одраде сав посао.
Сем тога, један од кључних састојака за уживање са партнером је добра комуникација у кревету, значи договорите се лепо шта теби прија, шта њему прија итд...

ovo se apsolutno i potpuno slažem sa tobom. kvaka se odnosi ne toliko na zajebanost dostizanja ženskog orgazma, već na to što tu zajebanost maksimalno povećavaju duboko ukorenjene inhibicije - one oće, al ih sramoooootaaaaaa....

Gde si ti ovde objasnila da je rec o slobodama?

objasnila sam dalje u postu, brate vidiš valjda, postepeno sam došla do suštine (tamo de je reč sloboda velikim slovima). mada, nisam naglasila da se -uslovno rečeno- radi o slobodama...

Logika ti je otprilike "uh, vidi 10 sati vec, sigurno je hleb u pekari vec rasprodat, necu dzabe da se cimam, gladovacu danas, pa mozda sutra ustanem ranije".

pa jeeebiga, nije to moja logika, već neka podsvesna logika ženske jedinke, nešto, bem li ga, aj ga nazovemo frojdovski podsvesno, nešto čega ni same žene nisu svesne, ko neki instinkt (da ne kažem insekt)...

a i to je samo neka teorija, apsolutno ne mora da bude tačna, nešto što sam bazirala na osnovu nečega što sam nekad negde pročitala (beš mi sve ako znam šta i gde), pa mi se nagde zapatilo u malom mozgu, i eto pade mi na pamet kao moguće objašnjenje..... jer kontam da do nekog suštinskog razloga za ovaj fenomen nećemo doći na ovom forumu...

A jes to malo bezze - moram pažljivo da biram jer me možda neće dobro jebati.
Šta ako te rasturi na buljuke a nije odavao utisak da je sposoban za to? Ne znaš i nikad nećeš saznati jer mu nisi dala šansu. Zato - opaaaaaa :D

Smrt fašizmu, sloboda sisama! Oslobodite se žene - jebite se!

ај и ја да рекнем коју... оћу дизјавим да је пичкопаћеништво константа и не видим да ће се ту ишта мењати док је света и века.
е сад, за жене сам мислио да су се ствари мало покренуле са мртве тачке и да су изашле испод фереџе, али изгледа да је све то само маска, те фејсбук слиџе и пијао напањене фаце... али мора да се зна и тачно је: не јебе леп него упоран!
лемаја каже да је њима потребно нешто више, ма даааај то нема никакве везе, све је то индивидуално, имаш оне што влаже кад гледају фуфбалску утакмицу, а имаш оне што хеклају док их бушиш са твојих двадесет и пет.
све је у глави. узмимо на пример једну моју колегиницу, свежу англосаксонску расуштаљку, напи се ономад ко тука у пабу, бармен је одведе у кул-рум, динге динге, ето је назад пева ко дамјанов зеленко. мајка двоје деце тинејџера, родитељ.
ал не, ове наше се нешто фемкају, дрве киту на добре дечаке, а овамо их ћелави маторци мажу говнима за вожњу у џипу. докле та дволичност и продавање муда за бубреге?

Sve to treba jebat. I te žene i te plesače.

Да се упишем па сутра да се правим паметан.

Mile kad rekne, mi ostali stanemo pa gledamo