Prijava

Pištao mi ups i ugasi se komjuter evo sad radi normalno ne znam koji mu kurac

Bem li ga, ja izašao. Nešto poč'o da mi baguje. Aj kasnije il' sutra cepamo.

Pošto sam bez neta par dana i lovim vajrles po gajbi, neću igrati. Aktivirajte se malo junaci i tucite monarhiju di god stignete.

Dušane ako nisi igrao Tatuin, idi tamo pre Alderona, jer Tatuin je lakši. Uvek u brodu na mapi piše za koji LVL je koja planeta.

Ja igrao malo juče.
Stigao na Nar Šada i krenuo da mlatim krimose: lako, lako, lako, lako, nekih pet tipova specijalizovanih za tamanjenje džedaja - mnogo lako, stigao u onaj Red lights distrikt (ili kako se već zove), lako, lako, i onda se pojave neka tri lika koja izgledaju sasvim isto kao i obični krimosi - oduvaše me nisam ih ni ogrebao.

Pa ono Nar Šada je relativno laka planeta uglavnom, a ume u nekim delovima da bude zajebana. Mnogo znači onaj lik kog kasnije dobiješ za kompanjona. Hiluje dosta što je važno. Tripujem da može i posle Nar Šada na Tatuin da se ode llagano, ali za Alderon, mora da se malo po već pređenim delovima nabija XP.

Koristan sajt za pomoć pri igranju (meni recimo olakšao pronalaženje holokrona - datacrons):

http://www.swtor-spy.com/

Samo da podelim iskustva sa onim crew skill.
Isprobao sam ih nekoliko (mrzi me da probam sve), najviše mi se sviđa diplomacy jer tako dobijam na light side poenima. U početku to je vrlo malo poena, ali kako napreduješ, poeni se povećavaju.

A kako da promenim crew skill?

Ja sam stavio nešto bezveze.

Klik kao da hoćeš da ih pošalješ na misiju, gore ima jedna ikonica remove skill, negde kod onog koliko ti je iskustvo sa tim skilom, onda samo odeš kod trenera za novu. Šalji onog robota nonstop na misije.

Da, on je diplomata. Odradiću to večeras kada dođem iz DIS-a.

lvl 24 i uštekanih 40K, valjda ću stići do 25 kad završim Nar Šada pa da se motorizujem.

Treba ti 45K. 35 za dozvolu i 10 za makinu. Ja sam kupio na Tarisu, mada ima i na drugim mestima.

igrate li ljudi?
ja bio na nekom putovanju za praznike, vratio se i cini mi se niko nije napredovao, a i ovde nema postova.

Izgleda da samo svi prestali da igramo. Ja nešto malo povremeno odigram ali ništa spec. Moraću opet da prikupim volje...

Ja presto preko praznika počeću opet

šteta, fina je igrica. ja ću nastaviti s nadom da će se gild aktivirati kad tad.

Počinjem i ja opet od sutra.

Igrao ja i za vaš red. Nabio 21 lvl. A to što ću dobiti jebeni otkaz... Ma ko mu jebe mater. Sad sam Džedaj.

Opa lvl 21. Bravo. Ja razmišljam iz početka da krenem verovali ili ne. Nešto nisam levelovao i gradio lika kako treba čini mi se.