Prijava

Предлажем да се промени ово да, кад направиш постер/дефку/реакцију, мораш да чекаш 24 сата да би мог'о поново да направиш. Конкретно, мој предлог је да се број врати на максимум сваки дан у 00:00 часова, а не да чекаш 24 сата да ти се врати могућност да пишеш дефиниције. То, наравно, ауторима са 20 одабраних није толико важно, ал' верујем да би многима, који имају право само на једну дефку дневно, ово олакшало неке ствари. На пример, човек напише дефиницију око 10 навече, а сутрадан не стигне да постави дефиницију, јер се раније извалио у хоризонталу. Људи, који желе да пишу сваки дан, не би имали више проблеме овог типа, ако би се усвојио мој предлог. Шта кажете?

Срето, подржавам, али мислим да одговор знаш и сам. :Д

Slažem se. Puno je, što jes' jes'.

Срето, подржавам, али мислим да одговор знаш и сам. :Д

Знам. :Д

Dobra ideja... Stvarno se i meni nepismenom to desilo par puta... Do jutra ideja skroz izvetri... :(

Био сам за још откад нисам имао одабрану па сам чекао да прође цео дан да могу да пишем

Ја сам о томе размишљао, али сам се бојао да предложим. Гдје да потпишем???

Е Нинчила сад га усра. :Д

Mor'o sam, bilo je jače od mene. :D

И кад крене неко глупо шизење око једанес увече, екипа испуца те расположиве дефиниције и опет их добију у 00:00 и напишу дупло више гована.
Против.

@XPACT
Kad ti dođe inspiracija napiši celu definiciju u word-u, da ne bi zaboravio. Sutra samo copy/paste i to je to.

бачје тебе боли јајо кад можеш да пишеш петнес комада дневно :)

ideja nije losa, cakstavise mi se svidza, ali kajzena you know what

Iako je ideja namenjena za nas iz niže klase moram da dam minus
Inače ja bih predložio kazne za defke/postere/reakcije - neko napravi dve loše defke, jednu za drugom i onda mu drugovi moderatori stave da sledeću defku može da piše tek za 48h

da se smanji čekanje sa 24 na 12 sati. tako se onemogućava varanje sistema (napišeš defku u 23:59, pa u 00:01 još jednu), a nema previše čekanja. eto vam rešenja za ovaj problem