Prijava

Pošto samo 10 tema prave ovde neki circle jerk i mnogo su glupe, odlučio sam da doprinesem tome.

Dakle, hobi za dž, zanimacija koja ne košta ko jebena milka ali vas ipak zadovolji.

Eto recimo nešto nesvakidašnje što bi nama možda bilo zanimljivo kao što je lepljenje slina po nabudženin kolima tatinih sinova! Imate li neki free hobi?

Pravljenje reakcija...

To što ti mama i tata plaćaju net, ne znači da je za džaba. Štreberu.
Lolo

Ljolj... Kakva ti je to metalika na avataru? :)

Metalikeeeeee! Block out :)

Ma znam, salim se... Vranjko je super... Imao sam ja pre BO kera kao avatar, ali to vreme je proslo... :(

Хоби за џ? Па зна се... бодрење блаугране.

Da da, pravi tekstovi :) slušao sam ih na koncertu godine, masa se smorila a ja srećan ko da mi gotičarka maše sisurinom ispred

посматрање лептира у пољу.

Cepanje drva u sumi.. Nista te ne kosta, samo mozes da ustedis a da ne kupujes i da malo razbudis misice... to ja radim kad mi je dosadno lolo

EDIT: ae da dodam još nešto..meni je inače hobi priroda. lov (ali samo neke ptice), pravljenje kućica, zamki, očuvanje prirode... Ne možeš ništa da izgubiš sem snage koja će da ti se unapredi. Ponekad odem do šume samo da bih se odmorio, ma šta god radio u njoj. Odmaram misli pored cvkuta ptica i šuštanja potoka, pa da li ima nešto lepše..

EDIT 2: i vožnja bajsom kroz jkra. malo poćaskaš, dobiješ kondiciju, obiđeš malo naselje :)

Skupljanje Zvezdinih nalepnica :D
Tj. Zvezdinih grupa :D

Šetnja sa psom :D

Гађање каменом у шофершајбну аута у покрету.

Drkanje

хахахахахахаххахахаха шукно
свирање усне хармонике(ајде, није баш џабе, ал је јефтино), геокешинг, идење рандом аутобусима до задње станице...

Ja imam bičarke koje mi drkaju, žajk tebi ćemo da sredimu neku kmetinu i da ti popuši

tražim mesto koje nisam zapišao kad sam bio pijan lololol

svrsavanje po mekanim facama

Zhajk

Drkanje

pfff amateru.

jebanje.

jebanje.

Pa u naslovu teme piše da treba da bude za dž.