Posavetujte sa Vašim apotekarom

  1. jebo ih otac, ni ovi iz drugih fabrika nisu ništa bolji... uvek mi je bio trip kod palitrexa i pentreksila... jebem ti ambalažu

  2. Da li postoji mogucnost da je doslo do prezasicenja emocija (sinoc osetio veliku dozu straha i uzbudjenja) i da mi je sad sve bljak zbog toga?

  3. шта да користим против митисера, да л је боље да одем код козметичарке или да купим нешто па да мажем, ајде ево питања

  4. Ako možete da mi razrešite ovu dilemu, jel kad se piju alkohol i antibiotici samo se poništava dejstvo antibiotika?

  5. je l postoji neko da je isao kod kozmeticarke bas zbog mitisera

  6. @ maloletnik

    dovoljan ti je ovaj Garnierov proizvod i stvarno je odličan... nećeš se pokajati... i ja sam ga jedno vreme koristio i od mitisera ni m

    @gabrilo

    da, samo se poništava dejstvo antibiotika odn umanjuje dejstvo

  7. gabrilo
    Ako možete da mi razrešite ovu dilemu, jel kad se piju alkohol i antibiotici samo se poništava dejstvo antibiotika?

    zavisi koji antibiotici, najbolje da provjeriš na internetu, ili se posavjetuješ sa pravim apotekarom. sa nekima se ne smije alkohol, sa nekima smije, sa nekima se samo međusobno poništavaju, a sa nekima samo blago umanjuje dejstvo. jebote, ne'aš jedan antibiotik na tržištu. :D

  8. gabrilo
    Ako možete da mi razrešite ovu dilemu, jel kad se piju alkohol i antibiotici samo se poništava dejstvo antibiotika?

    Ako dozvoli bata Gugi, ja bih ti pojasnio malo...
    Kud ćeš boljeg antibiotika od rakije? To ti je domaći proizvod proverenog kvaliteta, kako za spoljnu, tako i za unutrašnju upotrebu. Nijedan antibiotik iz apoteke to ne može!
    Bre, moj deda je rođen 1893. (ćaćin ćaća i ne lažem majke mi), bio i u I i u II svetskom ratu, ratovao na Solunskom frontu i prešao živ Albaniju, i kad je sve to prošlo živeo sve do 1980. U svojoj 66oj godini, (1959.) napravim mog ćalca... Mo'š misliti!?
    Sad se ti pitaš što ja tebi prepričavam porodičnu istoriju? Pa odgovor se da naslutiti... Kod mene u familiji svi su oduvek mnogo voleli rakiju, jednu izjutra, jednu pre ručka i po koju kad dođu gosti.
    Narovučenije, ne troši pare na govna iz apoteke, uzmi domaću jer ona leči sve. Ako mene pitaš mislim da će sutra radža biti lek za sidu i rak, ili će se uzimati kao preventiva....

  9. ALO BREEEE, VI NEMATE LICENCU DA ODGOVARATE NA PITANJA!!!

    SMORKA BREEEEE, NIŠTA NE RADIŠ PO CELI DAN!!! SVE MORAM SAM!!! jOŠ TI NISAM DAO ODMOR!
    :posle će da kuka kad joj odbijem topli obrok:

  10. haha vejvrajderov odgovor mi se najviše sviđa. Ionako ja te antibiotike rokam na svoju ruku, kad sam seljak...
    Iz iskustva verujem da samo delovanje antibiotika može da se poništi, ne i alkohola..

  11. I mislio sam da treba da podelim priču sa vama, jer mislim da je poučna... A živa istina je ovo za dedu(nažalost ja nisam stigao da ga upoznam, al kažu da je bio mnogooo dobar čovek)....

  12. mojne ovakve priče bre, rasterao si pacijente lolo

  13. nije ti baš pametno što ih rokaš na svoju ruku

  14. Postoje trake za mitesere, koje zalijepiš, odlijepiš i koje ti pokupe nečistoće iz mitesera. Ima ih raznih, Nivea npr. a postoje i flasteri sa aktivnim ugljem, mogu da se naruče se preko ebaya, imaju bolji efekat od Niveinih i duži. A pilinzi, meščini učine kožu previše osjetljivom, ako se češće koriste.

    Kod kozmetičarke nipošto, jer one pored toga što očiste ujedno i prošire pore, stvore rupice, pa se kasnije još više nakuplja kako masnoće tako i prljavštine.

    A vezano za rakiju... Da bi rakija djelovala baktericidno morala bi da bude jaka, kao ova koja se koristi za dezinfekciju, a to želudac ne bi podnio, da ne kažem izgorio bi, zajedno sa bakterijama, tako da to može mačku o rep da se okači njeno djelovanje na bakterije. Istina, ne kažem da samo klasični lijekovi pomažu, ima propolis, etarska ulja, itd. Ali, rakija da ubije bakterije, to je bajka, izgovor za njene poklonike.

  15. Leteći medvediću, upavo si mi srušio Sneška! :(

  16. Ja mislio ovdje farmaceuti diskutuju kako napraviti labaratoriju eksera, a oni o mitiserima pričaju. DžABE STE SE ŠKOLOVALI

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.