Posavetujte sa Vašim apotekarom

  1. koji je najbolji lek protiv alergije na polen lipe? 'ocu da umrem svakog proleca, a nista mi ne pomaze.:(

  2. Soad_psyho

    koji je najbolji lek protiv alergije na polen lipe? 'ocu da umrem svakog proleca, a nista mi ne pomaze.:(

    e, sad... obično pomažu pressing, klaritin... ako ti od ovog ništa nije pomoglo probaj sa neki homeopatskim lekom... ako ni to ne pomaže onda se preseli negde gde nema lipe

  3. i jos jedno pitanje, sta da radim povodom krvarenja iz nosa? svaki dan. nekad i po dva puta.

  4. BEGAJ KOD LEKARA NA PREGLED - ozbiljno

  5. Odeš da ti sprže kapilare.

  6. Jedna nozdrva mi je malo zatvorenija, pa kroz nju, jelte, teže prolazi vazduh, dok je druga ok. Nekad je desna, nekad leva zapušenija. Ne curi mi nos (osim kad jedem vruće) i nisam prehlađen.
    Nije da mi smeta mlogo, al' ono... Šta mož da bidne?

  7. Dragi Ronine, nadam se da imaš olovke u stanu, tako da... problem će biti rešen... jes da će biti malo i krvi al' jebiga... i devojku kad bušneš prokrvari će prvi put

  8. Nemam stan, živim u kući. Je l' može i u kući to da se proba?

  9. ne, nema efekta... ako si u kući, može i penkalo...

  10. Koji se lek može pazariti u apoteci a da ima efekat sličan efedrinu ili clenbuterolu. Dakle, neki beta agonist i bronhodilator.

    Hvala na eventualnom odgovoru

  11. Nabih penkalo u nos, ko što reče, sad curi i krv i mastilo i malo mi se muti u glavi. Je l' to normalno?

  12. Ronnin

    Nabih penkalo u nos, ko što reče, sad curi i krv i mastilo i malo mi se muti u glavi. Je l' to normalno?

    ne, trebalo bi samo krv da curi... otiđi do doktora da te previje

    proviron

    Koji se lek može pazariti u apoteci a da ima efekat sličan efedrinu ili clenbuterolu. Dakle, neki beta agonist i bronhodilator.

    čim se ti tako dobro razumeš u to, naš savet ti nije potreban :) hehehehe

  13. Ozbiljno pitam, Gugaro. Ne znam šta u ponudi kod vas ljekarnika.

  14. Fak, moram u hitnu

  15. odakle ti sad ovo gugaro bre?
    e, za toliko nisam stručan... na to će Smorka

  16. Gugi, brate, si polagao Hipokratovu? Sve mi se čini da si nekim "pacijentima" privraženiji...

  17. Nisam, to je sranje...
    JA? To nije istina, odakle ti to?

  18. Ma šalim se... Do'ar čo'ek! Ja bih se lečio kod tebe...

  19. ti li mene sad malo poprckuješ, a lolo
    e, blento jedan, stari sam ja vuk

  20. Lepte, ovi iz Hemofarma nisu normalni. Napravili istu ambalažu za Febricet i Panklav (a ima ih jošte takvih). I dam danas klincu Febricet umesto Panklava. I posle velim, evo, uzmi sad i ovaj, ovaj je još bolji (a stvarno ukusniji Panklav, meću mu neku aromu).
    Mada jeste i Febricet pri kraju sa rokom, gre'ota da se baci, a dobar.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.