Posavetujte sa Vašim apotekarom

  1. Jeste, dobra je i dosta ljudi je kupuje.
    Čak i ljudi koji pređu 45-5 godinu valjalo bi da piju dijetetske suplemente čisto da održavaju vitalnost prostate da ne bi zarđali pod stare dane. Najpoznatiji primer je ulje od bundeve.

    EDIT: Ovom Saletu imam i broj moba da dam i da me zove u po noći i po dana ako treba za savete.

  2. Da li ima jos nesto osim conproste po toj ceni?
    Da je isto toliko dobar lek ili cak bolji?

  3. Je l' već ima probleme sa prostatom ili ne?

  4. Nema jos.
    Po zimi se desava da ide cesce u vece.
    Ali on to zbog prevencije.

  5. Svi ti preparati su dobri i kupuju se podjednako. Svi preparati na bazi bundeve štite prostatu...
    Neka kupi ulje od bundeve i dovoljno je samo salatu da preliva njom svaki dan i eto najbolje zaštite.

  6. Bato, opet ja hi hi
    Imas cucil :D
    Zezam se .

    Ovajj..
    Je l' postoji neka krema neki kurac koji ce da mi smanji znojenje dlanova.
    Dlanovi mi se uvek nenormalno znoje!
    Nije vazno da li sam nervozan ili skroz opusten, znoje se, pa se znoje.
    Sramota me duvatim neku devojku za ruku bre :/

  7. ti uvek možeš da se javiš kad god hoćeš...zbog ovoga

    od toga nema leka, na žalost... ćuti kad ne smrde lolo

  8. ololo ma dobroe odsluzio si svoje :D

    Kako bre leka nema :)
    Nas koi fazon, ocu uvatim 'drugaricu' za ruku da setkamo malo gradom ovo ono, kad tuki znoj lije pa lije.

    A smrdele mi jedno vreme, pa sam poco da perem ruke 10 puta na dan i sada normalno mirisu..

  9. možda zato što si uzbuđen jer je devojka vr'... i meni bi se znojili :)
    popij neki bensedin ili nešto drugo za umirenje pa u šetnju lolo

  10. Vr' je zenka veruj Saletu :)
    Ali nikako nisam nervozan, evo sad mi je do jaja, opusten i vlazni su mi dlanovi.
    Evo sad citam da pomaze da nakon sto operem ruke, malo natapkam decijeg pu(e)dera na ruke..

  11. to htedoh i malopre da ti kažem ali gde ćeš da ideš da se šetaš sa puderom :)

  12. Купи џентлменс глоувс, уз суве дланове имаћеш и додир префињености на својој страни. :намиг:

  13. Pa gugi, koza ce da upije puder i svu vlagu uz nju :)

  14. Da li sme da se kombinuje prašak "Smecta" i sirup "Enterofuril"? Pošto su i jedno i drugo namenjeni za dijareju i imaju isti učinak, da li bi smetalo crevima ako se jedno popije sada a drugo tri sata kasnije?

  15. Sirup, a ima tog leka i u kapsulama je crevni antiseptik, a prasak deluje kao probiotik, cisti crevnu floru, ima dejstvo kao aktivni ugalj. Slobodno moze da se kombinuje, to sam bas koristila kada sam imala neko trovanje hranom. Ubija sve zive bakterije i slicna sranja.

  16. i ja kontam da može ali moram za svaki slučaj da proverim. doktori kažu da ne može i jedno i drugo i da mora da se pređe na enterofuril. ipak ću da sačekam naša dva apotekara da se jave.

  17. Pa, kada su ti doktori rekli, sta se dvoumis - poslusaj doktore! :)

  18. Zato što apotekari bolje znaju od njih jer rade sa lekovima dok doktora boli dupe za tebe i sve gleda da im što češće dolaziš. Ima u mom kraju takvih koliko hoćeš. Uzimaju pare!!11

  19. Ja zato ne idem kod doktora. Sama sam sebi doktor. :) Ali, mislim da nisu sve doce lose. Taman posla! Pa, ne bi rekli da se kombinuje sta ne sme, jbg.

  20. Nema potrebe i jedno i drugo. Bezveze je, veruj! Mislim, neće ti se ništa desiti ali ono, uzimati dva leka radi toga je besmisleno...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.