Posavetujte sa Vašim apotekarom

  1. e, ali nije loša, ozbiljno... a ako ćemo iskreno, nisi slag'o ništa

  2. ma brisaću je, samo se nadovezujem na zajebanciju, za danas mi je već dovoljno pisanja

  3. nemoj bre, ozbiljno ti kažem, super je zajebancija...
    za zvezdu mi i dalje nije jasno, al' ozbiljno

  4. a ja sve kontam otvaraš mi kartu za zezanje :)

  5. pa je l'ti ja ličim na nekog takvog?

  6. e, Bruce, pošto imaš pristup groblju... de pronađi onu defku o piramidama od autora RaletaQi ako ti nije teško printsrinuj je i pošalji mi u pvt... on je imao ali je više nema a baš bih voleo da je pročitam

  7. ima samo jedna njegova veze sa piramidama, ako nije ta moraš naći tačan naziv jer se groblje ne lista prema autorima...

  8. samo da se zajebavamo malo, ionako imam više prava nego ideja :)

    ако ти је вишак, онда дај мало. ја имам 2 дневно и углавном имам још идеја а мало могућности... :)

  9. jebiga DBSK, poslednju odabranu koju sam zaradio poklonio sam Šonetu, nemam više :)

  10. da li lineksi, probiotici i ta čuda mogu da štete ako se uzimaju mnogo dugo?

  11. Ljudi, muka mi je, pomagajte, će dumrem.

  12. susi mi se desna ruka. ozbiljno. nije mi koza elasticna ko nekad. kada potegnem prst na drugu stranu, boli, ne rasteze se uopste. Na levoj je druga prica totalno. i kada stegnem saku ne mogu da je stegnem ko nekad, kao da imam visak tvrde koze.
    STA DA RADIM OCU LI DA UMREM?!

  13. da li lineksi, probiotici i ta čuda mogu da štete ako se uzimaju mnogo dugo?

    Ne. To su samo pozitivne bakterije koje su normalna fauna u našim crevima, a narušena je zbog antibiotika, ili nečeg drugog... Tako da, samo cepaj, al nema potrebe u nedogled, nego dok ne osetiš olakšanje (prestane dijareja, ili šta već...)

    Ljudi, muka mi je, pomagajte, će dumrem.

    Da nisi danas bila malo više na suncu? Možda te malo sunčanica zakačila. Lezi, odmori se, naspavaj se, pij dosta tečnosti, i izbegavaj sunce. Pomaže i tuširancija hladnom vodom...

    STA DA RADIM OCU LI DA UMREM?!

    Neš umreš, al ne bi bilo loše da popričaš sa nekim lekarom, jer, ne bih da te plašim, al svašta može da bude... Od nerava do metaboličkih poremećaja. Zato stvarno bi trebalo da se konsultuješ sa nekim ko može da odredi pravu dijagnozu i pomogne ti...

  14. Вејв ти студираш медицину?

  15. Od oktobra...lololo
    Pa potičem iz porodice đe ima lekara, pa se dosta pokupi, a obožavam da gledam naučne emisije ovog tipa, da čitam po netu ili literaturi... :)

  16. Хећим руки, и то од октобра, а већ толико зна. Шта нас тек чека када упишеш факс, еееееј...

  17. Pa dobro, Riho, ne obazirem se puno na tvoje pisanje i provociranje i tebi sličnih autora. Ono što mogu, i koliko mogu, rado ću da pomognem...
    Da, možda i jeste glupo da piše neko ko nije stručan, al imam pravo na mišljenje kao i pravo da ga javno iznesem...

  18. ТО БРЕ ВЕЈВ ЈЕБИ МУ КЕВУ

  19. Има ли нешто за смирење, а да не треба рецепт? Не предлажите ми алкохол и дроге.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.