Posavetujte sa Vašim apotekarom

  1. па бенседин јебеш му матер, моји то гутају ко тик так

  2. Не разумем се јебига. Много сам нервозан у последње време и лако планем, видим да ми живци полако одоше у курац.

  3. Хећим руки, и то од октобра, а већ толико зна. Шта нас тек чека када упишеш факс, еееееј...

    Kontam da bi do tad trebali svima da otvore karton, da se sve lijepo upisuje, dijagnoze i tako to :)

  4. Koji medikament da uzmem kada pročitao nešto nalik ovome?

    Au, jebote, šta sam upravo pročitao O_o Doktore, petsto miligrama strihinina, intravenozno, ali njoj.

  5. Kada pročitam*, oću reći. No nebitno, Karleuša ima jako smišljen humor.

  6. Томдрил Мерилин

    Koji medikament da uzmem kada pročitao nešto nalik ovome?
    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/389441/Jelena-Karleusa-Nece-me-oterati-sa-ovih-prostora-kao-Nikolu-Teslu

    ne pomaže ništa, na žalost
    a što se tiče strihnina ne bi delovao jer bi ga zarobile čestice silikona

  7. YeahBatch

    Има ли нешто за смирење, а да не треба рецепт? Не предлажите ми алкохол и дроге.

    dobar seks ili tinkture, tablete, kapsule na biljnoj bazi

  8. Dragi Bravo, pišem ti po prvi put u nadi da ćeš mi odgovoriti:
    - Uvo me boli na dodir i slabije čujem, i ponekad kad gurnem prst unutra osetim da nešto vlažno ima?
    Ima li leka za to? Da li je upitanju neka upala? Ako je upala imam nekih udica ćaletovih pa bih moga da izvadim? Šta mi savetujete?
    S ljubavlju vaš Žemo Snifić

  9. Gugi, gde se nalazi apoteka u kojoj radiš da se malo ispesničimo?

  10. Таман одма по завоје, повидон јод и провирон јод.

  11. deky_aod

    Dragi Bravo, pišem ti po prvi put u nadi da ćeš mi odgovoriti:
    - Uvo me boli na dodir i slabije čujem, i ponekad kad gurnem prst unutra osetim da nešto vlažno ima?
    Ima li leka za to? Da li je upitanju neka upala? Ako je upala imam nekih udica ćaletovih pa bih moga da izvadim? Šta mi savetujete?
    S ljubavlju vaš Žemo Snifić

    za te stvari je ipak smorka zadužena...

  12. Upomooooooć, Mizeriiiiii is kaming...

  13. -AAA! Debeli pacov, upomoć!!!
    -Ne plaši se dečače, ja nisam kao drugi glodari, ja sam džentlmen.

  14. jaooo, kako je smešno hahahahahahahahahahaha

  15. Bato, je l' postoji neki sprej, krema, mast, nesto sto moze da umanji upalni proces kod urastanja nokta umeso?

  16. ima, ima, ali da me ubiješ ne mogu da se setim naziva

  17. nesto sto moze da umanji upalni proces kod urastanja nokta umeso?

    Brate, može ti zvučati smešno, al pali 100%. Meni je to spaslo nokat od čupanja, majke mi...
    Vidi ako možeš da nađeš zečje salo. Znači ništa sušeno, prženo i te gluposti, nego živo zečje salo... Staviš ga na mesto upale,zaviješ nečim, a ono izvuče svu gnoj... Možda jeste odvratno, al probaj, bićeš mi zahvalan jer bi u suprotnom, čupanje nokta strašno bolelo...

  18. Meni krcka levo koleno oduvek, a sada i boli. Da li je to iskočilo nešto od padanja, i kako da ne boli. I da li to znači da ću imati vodu u njemu jednog dana, možda već u ovom trenutku.
    Unapred zabrinuta, hvala.

  19. ima, ima, ali da me ubiješ ne mogu da se setim naziva

    Aj lebatI!

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.