Prijava

ne znam za zalfiju, al znam za salviu divinorum, sto mu dodje slicno. zalfija je 'salvia pratensis' valjda.

ne, ne. ova nasa je izgleda 'officinalis'

Pošto nisam upratio temu "posavjetujte se sa doktorom" moram ovdje da se izjadam.
Radi se o tome da sam se opizdio sikirom u nogu, srećom ušicama sam. i to tačno potrefio na venu koja se spišta sa unutrašnje strane noge. U roku od minut, ispod mjesta udrca vena je otekla na debljinu palca ljebtjebem, i evo čitav dan rakijavu oblogu stavljam, ali ne mogu da se krećem jer me koči u listu kao grč. Problem je u tom što je mater sakrila rakiju, veli popiti budala ovnoć. Pa me interesuje može liu vena da boli ovako i šta da radim ako i sutra bude ovako i ako ima neka vukajlijašica da dođe da ljubi da to prođe. Eto

Mrljo, moj savet ti je da odeš kod doktora. Jebiga, možda si oštetio (daleko bilo) unutrašnji zid krvnog suda, što može dovesti do tromboze. Opet, možda nije ništa, vena je otekla od samog udarca, ne mora to ništa da znači. Najbolje je lekar da pogleda. Nije ti se pojavilo ništa oko vene? Je l' ti vena sad tvrda na dodir ili i dalje ima onu fleksibilnost? Je l' ti mesto promenilo boju ili je ono "normalna modrica"?

Gugi, pošto se sve češće pominje ovaj efedrin, čuo sam informaciju pa da proverim da li je tačna, ako znaš...
Čuo sam da efedrin u kombinaciji sa kofeinom (iz najobičnije kafe) ima efekat takav da vezuje masti iz organizma i izbacuje ih aut...
Ima li to smisla?

prvi put to čujem, stvarno ne znam... ali deluje interesantno...

možda Smorče zna nešto o tome... O, Oghmaaaaa

prvi put to čujem, stvarno ne znam

Probaj pa nam javi da l' deluje ili ima nekih neželjenih efekata lololo

Pa ono jes nezgodno, nije se igrati sa tim, ipak je to vazokonstriktor...

Pošto je Smo FARMACEUT, JEBOTE, zna sigurno ali ne daj Bože da krene sa odgovorima, oči ima da ti ispadnu od čitanja lolo
ja sam čovek iz naroda, u 2 rečenice i ćaoooo

Probaj pa nam javi da l' deluje ili ima nekih neželjenih efekata

ako preživim :)

možeš efedrin + kofein + aspirin, to ti je Eca stack... ne znam da li vežbaš i kako si upućen u supse... ali, to ti je za skidanje masnih naslaga.
Ako hoćeš efedru pre treninga da cepaš, onda uzimaš 30-50mg, to ti je za povećanje snage, tzv. kick. Samo što ti NIKAKO ne savetujem da cepaš efedrin.
Efedrin ti šiba na CNS, tako da u tvojim godinama nikako neće imati pozitivan efekat, tj. hoće, ali koristan efekat neće biti u svakom slučaju.
Efedrin ti deluje na štitnu žlezdu, te ubrzava metabolizam, čime se ne trebaš igrati.
Uglavnom, da ti ne dužim. ZAJEBI efedrin, mladom momku kao što si ti, ne treba ni za šta.
edit. Tu ti je i gugi kao farmaceut, on će ti potvrditi sve ovo što sam ti rekao...

Hvala Dutji, dovoljno sam ja mršav, pa i ne planiram, nego sam hteo samo da proverim glasine... :)
A hteo sam i ranije da te pitam, pošto vidim(video i na ovoj i na prethodnoj da znaš šta pričaš) da puno znaš o hemiji, biologiji, medicini, farmaciji, čime se baviš? Naravno ako nije tajna... :)

Ahahahah, to onaj fazon "Pitam za drugara" :) Na meni je da ti kažem, ono, pitao si pa je red da znaš. Danas klinci se pomame za glupostima. Jedni hoće testosteron u 18-19 godina, a nemaju predstavu da im je to bacanje para. Nisu ni svesni koliko njihovo telo proizvodi u tom dobu, pa bi malo da se "nadograde". Tako isto i za efedrin. Baš sam mislio da te napušim na PVT, ali vidim da imaš nešto u glavi, lolo :)
Molekularna biologija, brat. Pa, ono. Znam ponešto :)

Ovde bre sve neki školovani, vidim nema mesta ovde za mene lololo
EDIT: Doduše imam srednju jer nisam up'o na budžet lololololo

ahahahahah... bole te uvce, nick. Biće dana i za neku dodatnu školicu, samo polako :)

koliko se lako nabija tolerancija za zolpidem?

aaa, nije majke mi... Pa ja sam visok 178 cm, a imam 65kg... zaista mi nije potrebno... Imaš 2 slike tamo na temi Vukajlijaša... pa jbg, treniram...
Ne, stvarno sam čuo, pa sam hteo da čujem šta stručnjaci misle...

Inače, star si? I šta čekaš, bacaj se i ti na to, vidim da te veoma interesuje... :))

Ko to koristi? Zolpidem se samo kratkoročno koristi i to baš ono...
Psihička zavisnost se stvara ukoliko se koristi duži vremenski period. Ne znam u koju svrhu ga koristiš?