Posavetujte sa Vašim apotekarom

  1. ma jok, konta da imaš pristup nedozvoljenim sirovinama pa ti se uvlači da napravite met lab u fušu...

  2. nije zbog toga... samo za tebe i mene znam da smo apotekari...Smorkini saveti su stručni a ja predlažem alternativne metode lečenja... mada, dam i ja koji savet, nije da nije

  3. Regal.... Kako kraljevski... Ali to sam mogla odmah skontati, ranisan je majka. :D

    Jao... Nikad neću zaboraviti kada sam čula: pričaju dve apotekarke u magacinu kako su ljudi navalili na njihov prašak za glavu, a ona slučajno duplirala dozu... I kao svi mnoooogo vam dobar prašak... JEBOTE! xD

    A jedna što je kupovala pilule za kontracepciju... Pa je pita moja bivša profanka, a koje ćete na osnovu lekarskog pregleda, koje su vam pripisali, a ona: ''Ma nema veze, ja to u kosu stavljam.'' Ima malo logike, estrogen (ako ga ima u kombinaciji uopšte) i ta sranja, ali brateeee.... Profanka lupila: ''Možda ima vaške pa da ih spreči da se razmnožavaju.'' lolololo

  4. Bruce

    ma jok, konta da imaš pristup nedozvoljenim sirovinama pa ti se uvlači da napravite met lab u fušu..

    GUGI HAJZENBERG!

  5. GUGI HAJZENBERG!

    Zašto je on sebi dao to ime, po ajzenbergovom principu neodređenosti, to? Kako bi se ti zvao kao ultimejt met bos?

    Pomahnitali elektron? Doktor Argon? Ksenon Ksenofob? Galantni Arsenik? :D

  6. Puf The Magic Dragon...

  7. A jedna što je kupovala pilule za kontracepciju... Pa je pita moja bivša profanka, a koje ćete na osnovu lekarskog pregleda, koje su vam pripisali, a ona: ''Ma nema veze, ja to u kosu stavljam.'' Ima malo logike, estrogen (ako ga ima u kombinaciji uopšte) i ta sranja, ali brateeee.... Profanka lupila: ''Možda ima vaške pa da ih spreči da se razmnožavaju.'' lolololo

    plačem, hahahahahahahaha

    EEE, sad se setih, lolololo
    Dolazi nadrkana žena, zvezdu joj jebem i tiho kroz šalter šapnu: Dačete mi kantarionovo ulje.
    I ja je normalno pitam koje želi jer moram da znam. Za spoljašnju ili unutrašnju upotrebu?
    A ona meni onako malo drsko: Šta te briga!
    A, da, zaboravih. Na receptima sam video da je bila kod ginekologa. Nisam mogao da se suzdržim da se nenasmejem i dao sam joj za spoljašnju. Shvatio sam zašto joj je trebalololololo

  8. Zašto je on sebi dao to ime, po ajzenbergovom principu neodređenosti, to?

    da

    Kako bi se ti zvao kao ultimejt met bos?

    Kratko i jasno - Šredinger, bata Šredinger

  9. Sad razmišljam sebi da dam neko ime.... Nikako mi ne ide...

    Dracaena bi možda bilo kul... Ono, ženka sam, pa kao zmajska ženka, zmajevi, Čedica, droge i te fore? Ne? :) A i dracaena sama po sebi jebe!

  10. Setio sam se... tvoje ime, kao mog pomoćnika je: Dorka officinalis

  11. a jes kul ona Deneris kad izgovori reč "Drakaris"... dođe mi da ja bljunem vatru keve mi Jovanke...

  12. Za vatru u želudcu, preporučujem čašu hladne vode

  13. ta vatra će mi pre ili kasnije doneti rak jednjaka, ali ne žalim, šta sam tuda progurao dosta mi je i trajao :)

  14. HAHHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH! Ja sam pre neki mesec išla da kupim babi lekove, silne beta blokatore i diuretike, znaš već kako to ide sa masnom ranom, i sad jedna žena bila ispred mene i nekog čoveka, i ona čoveku: ''Samo vi izvolite, treba nešto da proverim, i ti dete isto.'' I ja ono, već sumnjam, i kad sam završila moje i krećem da otvaram vrata, a ona: ''Ovaj zanima me nešto o ovim antidepresivima, mislim, nije da mi trebaju, ali me zanima (baš tako rekla).''

    Kratko i jasno - Šredinger, bata Šredinger

    Jebački!

  15. Daćete mi vijagru od 100, ali nije za mene, nego za...
    UVEK, ALI UVEK.... nit sam ga pitao niti sam ga pogledao kao da ga podjebavam ni ništa... uvek tako počinje priča

  16. Dorka officinalis

    AAA NE! Može... DŽESIKA! :D Ali Dracaena draco jebe! To mi je dugo bilo ime na FB, još što počinje na ''d'', a svi znamo da imena na ''d'' jebu! :)
    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f7/Dracaena_draco.jpg/528px-Dracaena_draco.jpg

    a jes kul ona Deneris kad izgovori reč "Drakaris"... dođe mi da ja bljunem vatru keve mi Jovanke...

    Još nisam stigla da pročitam dalje od prve knjige, a ne bih da gledam seriju pre knjige, ali u prvoj me je ta Deneris smarala teško od kad se preselila kod onih Dotraka, jedva sam se nakanjivala da čitam, sem one poslednje glave. :D

  17. ja tražio da mi prodaju jednu tabletu, samo da probam, mislili da trolujem...

  18. Ne gotivim to Deneris, asocira na Degeneris, a to ime NE JEBE, iako je na d.

    Dorka mere. :-P

  19. Daćete mi vijagru od 100, ali nije za mene, nego za...
    UVEK, ALI UVEK.... nit sam ga pitao niti sam ga pogledao kao da ga podjebavam ni ništa... uvek tako počinje priča

    Zato predlažem da postoji neki zaklonjen šalter, da možeš i tu da odeš, ono daš recept, i daju ti antidepresiv, antipsihotik, vijagru i sve što je ljudima neprijatno da kupuju. Ozbiljna sam.

  20. sem one poslednje glave

    One Drogove?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.