Posavetujte sa Vašim apotekarom

  1. Meni je chymoral uvijek pomagao....

  2. ali verovatno nisi imao problem kao on... starije kolege Chymoral nazivaju bogojavljenska vodica...

  3. Jebem li ga, im'o sam i iskakanja zglobova, i hematome i 100 čuda.

  4. Smorka, pitanje za tebe (mogu i ostali), ajd da vim kakav si trgovac...
    Dođe mi pre neki dan baba i traži CUCIL za glavu... klege i ja smo 15 minuta bili glavu šta je to... AJD POGODI, a nije ni: aspirin, acetisal, cafetin, i sve što ima dva c ili jedno c...ajd koleginice da te vidim, opaaaaaaaaaaaaaaa

    :ko pogodi, vodim ga na piće:

    EDIT 1. nije kliacil
    EDIT 2 nije ni brufen.... na kraju smo počei i mi da pričamo druge lekove koje imaju bar neko slovo od ovog........ lek je poznat, nije da ga ne znate
    EDIT 3 ma kaki kurac cucla, ma jok

  5. Клијацил ?

  6. odgovore ću da editujem

  7. Bata gugi da nije brufen? Šta ja znam kažeš nema c

  8. cuclu traži baba, plače žgepče pa je boli glava od toga?

  9. Мене много боли курац и изгледа је неизлечиво.

  10. Da objasnim

    Мене много боли курац и изгледа је неизлечиво.

    Imaš sreće, izlečivo je. Pospi kurac tečnim azotom i problem k'o rukom odnešen

  11. Gugi, da bi se uštosio sa tim generičkim imenima moraš da radiš u praksi, to sumnjam da do pete godine ću mnogo imati šanse. :D Ali, kontam da iako si dva puta rekao acetil-salicilnu pod drugim imenima, onda da može andol? HAHHAHAHHAHAHHAHAHA! E, znam da nam pričala jedna apotekarica kako je neki deka ušao i tražio esmeraldu. Ova ga gleda, kao šta vam je to? A on, ma neka iz španske serije (mislio na marisol). :D CUCIL JEBOTE!

    Idem sad, pa se vraćam za koji sat. Keep me posted. :D

  12. Smorka, CUCIL je bensedin
    Kad je videla da nas je smorila, izvadila je kutiju bendže i rekla glasno: OVO BRE TRAŽIM!!!
    Stao sam, gledam kutiju, pa u nju i pitam: Ovde piše bensedin.
    A ona meni: Znam, ali ja ga zovem cucil. Tako mi lepše.
    ZAMISLI, EEEEEEEJ, SMORKAAAA.
    SAVET : Čuvaj se pacijenata koji vole da tepaju svojim lekovima!

  13. imam ja jedno pitanje: zašto se ljudi na ovoj temi obraćaju farmaceutima povodom zdravstvenih problema, umesto medicinarima ili stomatolozima? :D

  14. AHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHA! JEBOTE! PA DOBRO, SMIRUJE KI CUCLA, A I JESTE U NEKU RUKU ZA GLAVU! HAHAHHAHAHAHHAHAHAHHA! Pa zar nije mogla da vam da kutiju leka, što joj niste tražili? Moja baba uvek nosi isečak sa imenom leka, i samo pokaže i to je to. :D

    SAVET : Čuvaj se pacijenata koji vole da tepaju svojim lekovima!

    HAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHA!

  15. Sub Focus

    imam ja jedno pitanje: zašto se ljudi na ovoj temi obraćaju farmaceutima povodom zdravstvenih problema, umesto medicinarima ili stomatolozima? :D

    Njih boli kurac.... dolaze kod nas da se savetuju jer njih ne smeju ništa da pitaju... VERUJ MI

    EDIT: A drugi razlog je što smo Smorka i ja otvorili temu a mi smo apotekari... doduše ona tek treba da završi škole.

  16. ašto se ljudi na ovoj temi obraćaju farmaceutima povodom zdravstvenih problema, umesto medicinarima ili stomatolozima?

    Preskaču posrednika.

    Smorka, CUCIL je bensedin

    B-E-N-Z-I-N
    Ovako se ne piše reč voda!

  17. SLUŠAJ OVO!!!
    Došla žena, tu negde oko 40ak godina i traži mi REGAL za želudac. Brdo stvari sam joj ispričao i nije i nije i nije... Nakon, 7-8 minuta mi kaže da oće RANISAN.
    Pitao sam je, nisam mogao dizdržim, zašto ga tako zove... njen odgovor je bio: Tako mi je lakše da ga zapamtim.

  18. imam ja jedno pitanje: zašto se ljudi na ovoj temi obraćaju farmaceutima povodom zdravstvenih problema, umesto medicinarima ili stomatolozima? :D

    Apsolutno su svi dobrodišli koji su sposobni da daju savete, ali je Gugijeva bombastična persona u uvodnom postu ubacila samo mene, pošto se verovatno plaši mojih plazma blastera i neopisivo me voli, i naravno svoju bombastičnu personu. Inače je tema predviđena i za zajebanciju. :D

  19. Njih boli kurac.... dolaze kod nas da se savetuju jer njih ne smeju ništa da pitaju... VERUJ MI

    znam ja to odlično, ja sam jedan od budućih "posrednika" :D lebac mu jebem, shvatate valjda i sami gde je greška u celom procesu? :D

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.