Posavetujte sa Vašim apotekarom

  1. Hahaha, izmisliću i ja neki lek, a ti da pogodiš na koji mislim :))

  2. Хахах пу,пу!! Него, сетио се шта сам хтео да питам... како да патим од ове бољке сваког дана а да не завршим као Господар Времена или Змај од Шипова?

  3. VanGoga

    E sad mene stvarno zanima: da li je "Nimulid" zaista TOLIKO štetan (više od ostalih lekova protivu bolova), ili je , jednostavno, suviše jeftin da bi se prodavao?

    JEDU GOVNA, NIMULID je po meni (znam, koristio sam ga) odličan i strava lek... naročito za jetru... ne treba ga koristiti duži vremenski period

  4. ti kao Brus možeš da budeš i ladno Betmen

    Ne mogu, kad obučem betodelo ispadne mi bojler, pre sam za Superhika :)

  5. Da li se metadon diluje samo po klinikama za zavisnike ili ima i u apotekama?

    Samo ovlašćeni dileri

  6. E sad mene stvarno zanima: da li je "Nimulid" zaista TOLIKO štetan (više od ostalih lekova protivu bolova), ili je , jednostavno, suviše jeftin da bi se prodavao?

    Pa... Svi ti nesteroidni antiinflamatori su potencijalno, mada retko opasni. Većina se procesuira u jetri (kao i ostala sranja od lekova), ali ima tu nitro grupu koja može jako da zajebava kace redukuje... Oće to da zajebava jetru. Da li se kod njega to češće dešavalo nego kod drugih lekova, sada ne mogu tačno da kažem, to sam slušala kao dopunsku informaciju (pitaj me sledeće godine), ali mislim da je bilo slučajeva žutice (oštećuje jetru) u SAD valjda (valjda SAD), i da tamo nije odobren. U svakom slučaju, ne treba se prekljukavati.

  7. Ne mogu, kad obučem betodelo ispadne mi bojler, pre sam za Superhika :)

    Da se to remodulirati... Još si tu njegovih godina jelte... Samo još da ti nađemo Alfreda, je l' se javlja neko da bude Brusov Alfred. A best buddy Bird Boy mogu i ja da budem (iako mi najviše leži Harli Kvin po preporukama svih testova i drugarice psihologa) počela sam sad da vežbam. :D

  8. Samo ovlašćeni dileri

    Ako se ikada navučem na morfin, ti ćeš da budeš moj Vitez od Metadona. ♥

  9. forget-me-not

    Hahaha, izmisliću i ja neki lek, a ti da pogodiš na koji mislim :))

    ma batali me toga... nego, odakle si, koliko imaš godina, jesi li za vezu vo-no, šta piješ od lekova...

  10. Ne volim te superheroje, više mi odgovaraju negativci, oni su hetero :)

  11. Sta protiv krompirove zlatice?

  12. AH, ti nedostižna princezo iz druge galaksije... sazvežđe Galenike... oooo, otrovu moj... beladono čedna...

  13. BezDeranjaMolim

    Sta protiv krompirove zlatice?

    Skupiš ih sve u kantu i izvrneš na jedno mesti i gaziš ali onako da ih razmažeš
    cena: 00 RSD

  14. Sta protiv krompirove zlatice?

    Eeee, vidiš da sam upisala fitomedicinu kako sam isto želela, sada bih već završila nakon treće godine i znala da ti odgovorim na ovo... But... It's never too late, maybe one day... Iz hobija možda uzmem, pa me pitaj za nekoliko godina. :D

    Ne volim te superheroje, više mi odgovaraju negativci, oni su hetero :)

    Koga ćeš onda, ima li tu neki janger badi in krajm, male female, sve jedno, mogu da skratim kosu. :D
    SACAM SE SETILA BRUS VEJN OJEBO OVDE
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/49/Beetlejuice_cartoon_screenshot.jpg

    AH, ti nedostižna princezo iz druge galaksije... sazvežđe Galenike... oooo, otrovu moj... beladono čedna...

    Uvau. Ovo Daglas Adams ne bi bolje sklepao. Perfect. x)

  15. Ima neko ovde za uho, grlo, nos?

  16. ima, reci šta te muči

  17. mozda je najbolje kastracija, mislim na zlatice krompirove, najgore sto imaju veze u vlasti u vrhu.

  18. Imao sam upalu grla do skoro, dala mi doktorka Ospamox, proslo posle 3. tablete sve okej to..
    Nego, jednog dana sam imao popodnevnu dremku. I probudio sam se sa zapusenim levim uvetom.
    Doktorka je rekla da je zbog grla, posto mi je leva strana grla bila vise upaljena.
    Ali prosla je upala grla, a meni uvo jos zapuseno.
    Pa se pitam.
    Koj je moj sa uvetom?

  19. Hm... Onda i komarce koji su krvopije... Nisu mi uopšte jasne te životinje (kako smo se nonšalantno prešaltali na ovu temu sa raznoraznih pitanja), koja je njihova svrha? Mislim ima svega nekoliko krvopijskih komaraca, a ovi ostali nalaze proteine za larve na drugim mestima... Te sve bih ja istrebila, a slažu se i neki naučnici sa tim.

  20. Probaj sa Dexametazon-neomicinom... trebalo bi da ti pomogne... ako ne pomogne onda bi trebalo na ORL da odeš

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.