Posavetujte sa Vašim apotekarom

  1. Vrlo je moguće da se infekcija iz grla prebacila na uho, dok je tamo izlečena, sada je došla ovamo. Ali ne mora d aznači, to je obično praćeno bolovima u uhu (vrrrrlo jakim). E, sad... Ima dobrih kapi za uši sa analgeticima i antibioticima (mada ne bi trebalo uzimati njih na svoju ruku), Gugi će ti kazati bolje, on ima praktičnog iskustva, ako se to nastavi, trebalo bi da odeš kod lekara.

  2. skrecem sa teme...nzm nisam pametan koji ce nam kurac komarci i KOALE, koji ce nam KOALE, male jebene KOALE koji ce nam!!! jebem ti Blinki Bila jebem ti male KOALE koje nam nicemu ne sluze....najgore su u grupi kad napadaju,

  3. Pa nemam bolove u uhu, samo mi je zapuseno.

  4. pa nije on saqmo za bolove nego i za upale

  5. skrecem sa teme...nzm nisam pametan koji ce nam kurac komarci i KOALE, koji ce nam KOALE, male jebene KOALE koji ce nam!!! jebem ti Blinki Bila jebem ti male KOALE koje nam nicemu ne sluze....najgore su u grupi kad napadaju,

    Toooo i pande. Kad je procvet'o bambus negde sedamdesetih valda, nešto tako, (a cveta na nekih sedamdeset do sto godina), one nisu imale ša da jedu iako jesu, jer mogu jesti sve što i normalan međed, pa pocrkaše.

  6. Danas sam pokusao sa vodom da isperem uvo ali nista..
    E da, a sta ako zaboravim da popijem lek na vreme, pa popijem sat, dva kasnije.
    Nista s ne desava?

  7. Možda imaš neko strano telo u uhu, ne znam iz kojeg bi drugog razloga sem toga i infekcije okolno tkivo bilo otečeno (pa da zapuši kanal). Je l' ti nos i dalje zapušen?

  8. antibiotici bi trebali na vreme da se piju

  9. e pa uvek zaboravim pa pomerim pola sata, sat kasnije.
    Je l' to opasno nesto?

    Smorka, onako, bas leva nozdrva mi je malo zapusena, mogu da disem kroz nju, ali sa smetnjama.

  10. i, vodom se ne ispira uvo... nemoj to da radiš
    ma šta mu se uvuklo, ajde bre Smorka ne zezaj i ti... infekcija se slila gore jer je ležao i ćaoooo, kaki kurac strano telo i ostali bakrači!!!

    EDIT: nije opasno baš za sat ili pola ali gledaj da ANTIBIOTIKE piješ baš na vreme

  11. Jbg, Gugi, meni samo zanimljivo to što je muško apotekar, ništa više :) Ne znam što vas nema više u toj profesiji...

  12. E da, a sta ako zaboravim da popijem lek na vreme, pa popijem sat, dva kasnije.
    Nista s ne desava?

    Popij sledeći put ono kada ti je predodređeno. Ne bi trebalo to da zaboravljaš, zato što se tačno po fabrikama računa koliko leku treba da se rastvori (u imitaciji digestivnih sokova) i koliko će ostati u krvotoku, zato ono na šest sati kada piše nači da će se posle šest sati sav lek izmetabolisati (ili najveći deo), pa zato treba ponovo da uneseš novu koncentraciju da održiš aktivnu dozu. Nači sada nisi popio u šest kad je trebalo, a sledeća je u dvanaest, popij u dvanaest i nastavi normalno.

  13. recite mi apotekari kako se instant uspavati

  14. Zbog cega Bog stvori KOALE i PANDE?!?!? Zbog cega stvori male jebene PANDE, pojedose sav bambus, koji ce mi kurac KOALE da ih samo sanjam po nocima bez sna, sta ce meni u zivotu to....samo se sekiram,,,,hvala Bogu pa mi zakon omugucava da kupim oruzje.,,,,,i da se branim

  15. Dobio sam plastičan čep u oko od neke pičke iz gužve, puk'o mi kapilar u oku i boli kad god trepnem. Š'a da radim presvetli doktori?

    EDIT: Da napomenem da sam oko isprao fiziološkim rastvorom.

  16. nemoj više da ideš u gužve :)

  17. Punjac

    recite mi apotekari kako se instant uspavati

    ima supstanci koliko hoćeš za to ali se iz sna više ne budiš :)

    forget-me-not

    Jbg, Gugi, meni samo zanimljivo to što je muško apotekar, ništa više :) Ne znam što vas nema više u toj profesiji...

    bre, to sam se i ja pitao... tako ti je i u medicini i stomatologiji... nemam pojma...

  18. nemoj više da ideš u gužve :)

    A kad bih znao ko je, znaš da bih mu isti taj čep nabio u rektum. Pu! 'bem ti goveda slepačka. Neka, neka...

  19. Verovatno je zbog toga mi zapuseno sto si ti gugi rekao.
    Da pokusam hidrogen da kapnem?

  20. zato što se leku više veruje iz ženske ruke, imaju milion godina iskustva u administriranju raznih otrova muškarcima :)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.