Biće...
Aha, biće :)
Tačno to; futur od "neću" :)
pobogu, ta zar svaka tema mora ovako da se završi ovih dana...
Па, мора... ал' не брини се биће и другачије...
bice i drugacije xD
Вратите ранкове или пуштам на вас моју бабу! она може све!
Секулин шотан, 2026-06-25 00:28:57 +0000
Cara™, 2026-06-24 23:25:47 +0000
Pliduuu, 2026-06-24 23:24:58 +0000
Cara™, 2026-06-24 23:13:36 +0000
Cara™, 2026-06-24 23:12:09 +0000
Cara™, 2026-06-24 17:54:18 +0000
627, 2026-06-24 10:47:57 +0000
Cara™, 2026-06-23 08:26:07 +0000
Cabadath, 2026-06-22 17:58:34 +0000
Јова, 2026-06-22 16:48:38 +0000
Biće...