Prijava

Luks je ubo takođe, ali nije se kladio.

Ma napisao sam na temi za glasanje

1 . Proviron
2. Proviron
3. Proviron
4. Proviron

PROVIRON JEME IDEMO KLADŽA

I popih ban:D

KOLIKO TE JE PROV PLATIO DA TO URADIŠ, DECXKO? :)

Al Bandi - 200 na glavnog, 200 na Mileta
Sijalica - 300 na glavnog
Dionisio - 400 na glavnog
Crnigrujan - 600 na Mileta
ktitortm - 200 na Mileta
Jamajčanin - 250 na Mileta
zeussick - 250 na Mileta
ziro - 300 na Mileta
Tucankamen - 200 na Mileta
snajperist - 500 na glavnog

Prostom računicom dolazimo do zaključka da ako glavni osvoji takmičenje najbolji kladioničar je Sale d snajperist, u slučaju da pobedi MileBubreg najbolji kladioničar je Crnigrujan.

Fala, fala, vazda sam imao dobar nos za 'vake stvari.

Nego bilo bi zanimljivo da vidimo koliko je 'kuća' mislim Bili ispao dobar u čitavoj ovoj raboti. Kolko ja vidim mora da isplati ukupno 20,000 dobitnicima, još samo da neko prebroji koliko ljudi je učestvovalo pa da vidimo da li da ga nalazimo u gradu ili ne.

Nisam dobar ništa, štampanje vaučera je bilo besplatno. :)

Evo, po nezvaničnom brojanju učestvovalo je 30-tak ljudi, znači kladionica ispada čistih deset soma iznad pozitivne nule.

Jebiga, na kraju je ipak Bili pobedio, i nemoj ti tu nama troškovi, tiketi, porez, prostor, radnice vamo tamo kad si sve radio u virtuelnom prostoru, sam i elektronski uz pomoć vernog kalkulatora marke 'zyclon', otkucali te dušmani.

Ja bih bio srećan da imam neke koristi od ovoga, čak se nisam ni kladio. :)

Dakle, krajnji poredak je sledeći:

I mesto: MileBubreg

II mesto: glavni

III mesto: Count Zero

-----------------------------------------------------------------
Autor koji je pogodio pobednika takmičenja na početku klađenja će dobiti definiciju na naslovnoj.

Pu majku mu što nisam više uložio! PU! TOLE NAMESTIJO!!!

ЧЕСТИТКЕ ЛЕМИ :)

Autor koji je pogodio pobednika takmičenja na početku klađenja će dobiti definiciju na naslovnoj.

A jelte? Ja sve mislio Bili se zajebava, baš lepo što je vlast ispratila i ovu akciju.

Nego, ja bi ako može da ustupim tu odabranu velikom učitelju Luksu, prognoza mu je bila tačnija i mnogo zanimljivija. Osim toga, ima više materijala za naslovnu a čini mi se da je na nekom izboru nedavno povukao svoju definiciju pa nek čojstvo obrne pun krug.

Glavni i MileBubreg. Mile tuče na iskustvo i lukavštinu, Glavni na mlados' i sirovu snagu, tri dana se vodi borba. Videvši da je stani pani, Agilni potplaćuje Remca tonom visokokaloričnog uglja švercovanog sa kopa u Ugljeviku i novim ratkapnama za Golfa da izvede malverzaciju i preokrene u njegovu korist. Ali igrom slučaja Čampi sa ekipom iz Maoče izvršava samoubilački teroristički napad u Bijeljini i pri tom raznosi Remca u momentu malverzacije. Čampi gine, nema hurija, Muhamed ga malo trololo. Borba između Mileta i Glavnog dostiže vrhunac. Jebač angažuje tazbinu, fameliju od Male Vidre da glasaju za njega, ali zaboravlja da oni pamte da je govorio da je burek sa sirom. Serveri se preopterećuju, Džanki šalje Kaizenu dojavu. Kaizen diže glavu od droge koju je kupio od kritor naloga, gura midžet Moldavke od sebe, i u bade mantilu seda za Mek Buk pro Armani limited edišn računar, loguje se, i dolazi na sajt da proveri kakva je to pozdarija. Prvi put u istoriji Vukajije se proglašava nerešeno. Mile i Glavni se mire, ljube triput, kao znak prijateljsva bratime se i žene jedan drugom rodice, i ujedinjuju preldžijske snage za više ciljeve. Kompromis pada u pripajanju Srbije Republici Srpskoj, brisanju Beograda sa karte, zabrani Pantere na prostoru novostvorene Velike Republike Srpske, banovanju svih autora koji imaju Divi Gavaja u omiljenim defkama, i velikoj fešti na kojoj Peva Rade Lacković, Jandrino Jato, Zoran Stanić i Minela. Okreću se pečeni volovi i toče cisterne piva u krigle od po 5 litara, svakom dobrom čojeku po dve rasne Rumunke dolaze, jedna plava, jedna garavuša. Slavi se tri dana.

I ako bi moglo stvarno da se učini nešto oko tih što su patrikovali Divi Gavajo.

Oću nešto u odabrane da ode, izgubio sam sa najmanjom razlikom od šampiona!!!!1 Ja sam moralni pobednik!!!2

Ja sve mislio Bili se zajebava,

Ja se ne zajebavam, kad obećam nešto to i ispunim.
Mojne tu da morališeš sada. :)

Bandi je baksuz, uloži na finaliste i ne pobedi, pu!

Eh, tuga pregolema, treb'o sam odlučniji biti. Ovako, samo moralna satisfakcija.

Ako može Šunta da se banuje ja bih voleo ;P

дискретни, што? због првог коментара?

šala mala, ja se ubih da mu uđe neki poster u odabrane :p

dobar je Šunta lik, skroz!