Prijava

Da li se ovim novim povećanjem čini pogrešan korak? Da li će doći do opadanja standarda posjećenosti njenih manifestacija vokalnog karaktera ili će to pak biti jedna nova era, stvaranje neke nove Cece nacionale-mliječni put?
Da li će to u budućnosti imati neke velike posledice po njenu (ako Bog da) novu odojčad?

Nemoj još da rađa svet je mali za dva ovakva retarda
http://www.youtube.com/watch?v=vftfUdlqy_k

AHAHAHAHAHAHA, ti si lud keve mi Jovanke!

Krucijalno pitanje Remac. Ne znam kako se neko do sad nije usudio da ga postavi?

Koliko god mislili da je to banalna stvar, ova promjena utiče na okruženje u kojem živimo, ukoliko bude promašaj veoma mogući slijed događaja je ovaj:
Manje ljudi na koncertima, više para ostaje djeci, od tih para počinju da kupuju drogu da bi pobjegli od te realnosti da Ceca više nije toliko dobar vokalni solista, kreću da prodaju stvari iz kuće, krenu da pljačkaju prodavnice, neki će početi i da ubijaju zbog droge, većina njih umire, roditelji se od tuge ubijaju, kreće da se urušava ljudska struktura države, sve manji i manji broj stanovnika, na kraju i ova šaka hipstera koji su odbijali da slušaju Cecu od početka počinju da se ubijaju jer im se roditelji ubijaju zbog Cecine propasti, na kraju će ostati samo Albanci koji će se ušetati u Beograd i zauzeti naše kuće, stanove i biće Velika Albanija.
Da li stvarno to želimo?

Remac slažem se u potpunosti
Sva sreća pa će Mrka da da kešovinu Bekuti da se ne bi naša deca drogirala
I onda kažu ne valja vlast a oni misle uvek na nas!!

kako bre povećala, pre par meseci bila udarna vest da je smanjila sise!

Pa dolazi leto lemaja jel bi ti šetala male sise?

zavaravnje naroda i skretanje sa teme o propasti države na KOSOVU!!!!!!

Vojo raguj!!!!!!!

ана николић извадила силоконе из усана

Da l' bi moglo da me manje interesuje?

U skorijoj budućnosti ovako isto mogu i Ceci da se podsmjevaju ukoliko ovaj eksperiment bude promašaj
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nr_t97pCdmQ
O tom hipsterluku sam vam pričao.

sise od anđeline džoli su u stvari bile pomoć unicefa. nisam siguran da je vaša vlada napravila dobru raspodjelu te međunarodne pomoći.