Prijava

Daklem, ajmo da vidimo ko šta misli čarobnom napitku.

Ja sam usvojio mišljenje jednog drugara da je pivo hrana. I kad smo ispred dragstora, on poviče 'ajde da pojedemo po jedno pivo'.

Најпрецењеније пиће на свету.

men ćale kaže da kad je bio u vojsci i nije jeo 4 dana dok je vozio kamion, samo pio pivo i zasitio se lepo

magareće piće. nikad doma sa njim.

Hrana.
Al' što kaže Paninaro - nikad doma sa njim.

može li ko da me uputi na neku grupu gde bih mogao malo porazgovarati sa pivopijama, preporučiti neko pivo ili tako nešto ili mogu to i ovde iako to nije tema

men ćale kaže da kad je bio u vojsci i nije jeo 4 dana dok je vozio kamion, samo pio pivo i zasitio se lepo

4 пива=1 оброк
Пола гајбе и миран си цео дан.
Још ни нема машчуре па је здраво.
http://www.fatsecret.com/calories-nutrition/generic/beer?portionid=1136985&portionamount=500.000

Синоћ сам се баш најео као земља.

najbolji je jelen-mandarina

ja se vec danima prejedam.danas cu da pauziram.
jako dobra su austrijska piva.dobio sam 9 razlicitih iz austrije.jaca su im piva od nasih i mnogo bolja.piva koja nisu za lokanje,nego za gust.
od nasih je zajecarac najbolje.
a pivo je lek...i hrana.

i ja se nalih ko blesav sinoć. al ne volim te sa voćkicama, ok je osveženje ali ne volim da ga pijem. draži mi je zaječarac

austrijskih sam malo probao. najviše mi se svidja ottakringer i zipfer

urbock im je najbolje...po meni.probao sam ravno 9 ;)

da, poznato mi je ovo, zato samo zidarsku flašu i kupujem. i dvolitre su iz ns

urbock? nisam ga našao. mislim da njega proizvodi eggenberg. pivara blizu gmundena, nekih 70 km posle linca prave dosta piva. eggenberg je dobar

Ово што Пеки. Јебемлига, ваљда те на Балкану уче да од малих ногу га пијеш, буквално, па ти уђе у навику лоло

malo mi cudno da je ta druga flasa napunjena pivom u novom sadu,a ta flasa redja u istom tom novom sadu od srba u pristini.