Prijava

Naša najbolja piva su trenutno Zaječarac, Čiča a kada nema ovo može Merak. Čuo sam da je i Valjevsko vrh ali ga nema u KG. Lav i Jelen su užas živi, Jelen jebeni dismr na svinjske iznutrice. Lav je nekada bio ok ali ga uništiše.

zar vama mama nije govorila: "kad pijes u kaficu, uvek pred tobom nek ti otvara pice"?

slažem se, u potpunosti. samo se dosad nisam susretala sa tim vidom snalaženja. ja čak i otvarač nosim sa sobom. neka, ja ću, fala.
:D

mozda su je popreko pogledali? :D al mogu ti reci da je carica, bez obzira na te ispade, detalje ne smem iznositi u javnost da ne eksponiram odredjen broj ljudi :D
ako pozelis nekad da se vratis u lipu, javi, pa ja da te vodim, bice odma drugacije

mislim da se merak se popravio u zadnje vreme

Merak je namenjen pre svega muškarcima zrele životne dobi, sa tradicionalnim životnim vrednostima i ustaljenim životnim navikama. Oni su pravi "srpski domaćini", teže mirnom porodičnom životu, ali znaju da uživaju - vole da provode vreme sa porodicom i prijateljima, kada zaborave na sve životne probleme. Cena je bitan faktor odluke o kupovini, ali ne pristaju na loš kvalitet i znaju da ga prepoznaju. Jednom rečju, a u skladu sa njegovim imenom, ovaj brend pruža najveće uživanje po najpovoljnijoj ceni.
ovaj opis mi ja najjači

ma, bolan, ne smeta meni ona, boli me uvo, nego samo generalno ka'em da je takva. a često sam tamo, jer je jeftino pivo :D

ha, pa onda se verovatno i znamo, ja skoro da i ne izlazim :D

Ne znam što pljujete Jelen, meni je do jaja..

Inače najčešće konzumiram Nektar.. Dodik nam reko da je najbolje a naš veliki vodja zna šta je najbolje.

Jelen jebeni dismr na svinjske iznutrice.

Takoe to kad piješ iz krmače, lolo
Jelen je šit, ali kad nema drugo, može, samo da se razladi dovoljno.

u svaku krmacu ide najgore pivo, nebitno ko proizvodi

Чисто да се убацим у тему. Пио сам у Швајцарској пре кусур година, неко пиво... Слагаћу вас за назив, чини ми се да је Фелшлосен, тако некако.. Нисам запамтио који проценат алкохола у питању али бар ми из Србије смо могли да попијемо куљук тих картона без проблема, а могу вам рећи и да је доброг укуса. Људи су се крстили колко можемо поити, до душе није ни чудо кад ждеремо ове наше брље, лав, јелен апатинац, итд итд...

meni je najbolje svetlo pivo, plzensko. od tamnih ne mogu da se odlučim izmedju kozela i mađarskog drehera a najbolje pšenično mi je erdinger

ako vec morate da pijete dvolitarce,onda uzmite niksicko.