Prijava

Ciklone, ovo je bezveze ovako da ljudi prozivaju jedni druge da su nečiji dupli jer ne umeju da priznaju poraz...
Koliko znam po pravilima sajta, za klevetu se dobija ban...

diskretni, ne zezaj, nego napiši definiciju. Da sam ja ovde gledao šta je ko sve pisao, 'davno bih digao ruke od svega.

Који је теби курац, брате, играмо се сви овде? Шта те боли ко је шта рекао...

Rajderu, ja ću sve vas da banujem na kraju, vidim to. ;-)
Arlovski je rekao da će "aktivirati duple sledeći put". Ako je i podbadao diskretnog, uradio je to izokola. Ko gubi, ima prava da se ljuti. Ja sam delimično kriv zbog situacije, jer sam požurio u brojanju glasova, ali sa druge strane ne želim da se osećam odgovornim zbog nastajanja konflikta između članova, jer je očigledno da im je trebalo malo pa da počnu da ratuju saopštenjima.

Ja bih ponovo zamolio diskretnog da napiše definiciju i da isprati treći krug do kraja.

Ма, биће све у фулу... Написаће дефку и откинуће к'а и обично. :)

Циклоне, теби свака част, дискретног потпуно разумијем. Боље да је остало на оном прошлом такмичењу.

Rajderu, ja ću sve vas da banujem na kraju, vidim to. ;-)

lololo, nema druge!

Arlovski je rekao da će "aktivirati duple sledeći put". Ako je i podbadao diskretnog, uradio je to izokola. Ko gubi, ima prava da se ljuti.

Iskreno, nisam ni video šta se, i gde se dogodilo, al je bezveze da podbada jer ne ume sportski da podnese poraz.
Facafaca je ispao legenda na način na koji je on to odradio!

Ja bih ponovo zamolio diskretnog da napiše definiciju i da isprati treći krug do kraja.

+1. Ajmo, bre, Diskretni! ono što sam video kod msmojne-a je ekstra, al možeš ti da to odradiš!

Ljudi, kratko sam tu, pa me, samim tim, niko i ne zna kako treba. Zato i ne očekujem da iko ukapira šta i kako mislim.
Elem, pojašnjenje i dopuna: Taki sam čojek, planem za 15 sec, toliko trajalo i kad pročitao komentar, napisao šta napisao i to je to,
INAČE SAM MISLIO DA ODUSTANEM (pomažem faci da odbrani rad i sa kusturicom postavljam tapete :))
Dakle, nema negativnih emocija više, čovek koji je već objavio definiciju nastavlja umesto mene (zasluženo, bez trunke ironije kažem), ja ako stignem pogledam i glasam, ako ne - sleći put razbijem :) i to je to.

živi smo ljudi, igra se nastavlja...
molim samo sve da ovo smatraju završenim, ništa se loše nije desilo, tradiconalna srpska prijateljska rasprava ;)

živi mi i veseli svi bili!!!

Дискретно, политички коректно. Нема шта. :)

E vala zajebavaš Diskretni. Napiši defku, ispoštuj ostale takmičare i organizatore. Dobar si autor i treba da učestvuješ bez obzira na sve.

Ciklone da banuješ diskretnog, favorita, na mesec dana ako ne napiše defku!

nemoj, diksretni. ostani principijelan do kraja.

Čestitke svima koji su prošli ovaj krug! Imate super defke i lepo je vreme danas. :)

dagabanuješ da mu spaseš brak i seksualni život - počeo noći da provodi sa virtuelni bubreg i još virtuelniju tašu, bem je u nick unese raskol u srfsku crkvu, mile ocepi australiju i oceaniju!

Ja samo da se zahvalim svima koji su glasali ni po babu ni po duplima.
Nisam očekivao da ja, jedan nepriznat autor, prođem u drugi krug.

Arlovsky nije u konkurenciji u ovom krugu. Dakle, Diskretni...

Нема на чему ефупет, идући круг је дупла цијена...

Ja samo da se zahvalim svima koji su glasali ni po babu ni po duplima.
Nisam očekivao da ja, jedan nepriznat autor, prođem u drugi krug.

Мислим да то не зависи од ранг листе већ од квалитета дефиниције, бар би тако требало да буде, и по мом мишљењу си заслужно прошао..! :)

Takoe šone! LJUBI BRAAAAT!
P.s. Šone je moj dupli! ;-)

Деки ако сам ја твој дупли, и при том гласао за тебе... јел то значи да твој дупли добија романтично путовање, заборавих где, за једну особу? :)