Prijava

Taj rad mešam ih. Svakako je bio sprd...

U krajnjem slučaju mnogo napadoste Arlovskog za nebitnu rečenicu u kojoj se sprdao.

Problem je drugi ovde. Diskretni je morao da napiše defku, a nije.

Mislim da je Dinkić za to kriv, treba ga pod hitno smeniti.

Ima fore Diskretni još četiri sata da napiše defku. Ako to ne uradi, ne može da se prijavi na sledeće takmičenje.

Ono kad msmojne osvoji Kratežiranje.
Zezamo se malo svi, bez svađe.
P.S. Bruce je kriv :)

Derbi kola, par broj jedan, Vidra vs. Jebač, nisu izbacili svoje definicije. Je l' probate za film, il' šta?

nema ih ni da se izjadaju...

Misim da je Bačje napomeno dide na neki prvi rođendan ko ujka. Nemojte zameriti što odgovaram mesto njega.

Nisam Jebač al mogu da pokušam.:)

Pročitao sam poslednjih stotinjak postova... Izneverovao sam koliko ste se posrali na ovo takmičenje. Prenemažete se kao jebene babuskare.
Dobićete iljadu evra ako pobedite na ovom takmičenju pa je potrebno da se bavite niskim udarcima. Koga bi trebalo da boli kurac ko će pobediti?
Ovo nadmetanje bi trebalo da predstavlja dobru zajebanciju i da iznedri barem 50-ak vrhunskih krateža, a vi ste se, još jednom napominjem, momački posrali po celoj koncepcjii.
JEBITE SE GOVNARI SA PREMPUNAIM EGOM!

U ZDRAVLJE!

JEBITE SE GOVNARI SA PREMPUNAIM EGOM!

ЕСИ ТО МЕН РЕКО?

MA KO GOVNO PIČKA TI BRE MATERINA, KO JE GOVNO? :trš-trš:

http://www.youtube.com/watch?v=QuT-VsAl2w8

Ја не знам, ал' још четири сата до краја а пола дефиниција није ни написано..
ЕДИТ : ПАрдон само прва група

Ovo nadmetanje bi trebalo da predstavlja dobru zajebanciju i da iznedri barem 50-ak vrhunskih krateža,

Stvarno, u pravu je Hogar. Otkud ovolika kuknjava? Toga pre nije bilo na takmičenjima nikada.

е јбг, дискретни, тако ти бекријских ноћи код Улара, шта ти ово треба бре, шпрдамо се, бему коље. ја сам само (панинаровски) потпиривао ривалитет Арловског и декуја, јебо ме коњ и мене. (вас двојичица мирни, вите шта сте направили лол)
па није финале ЛШ или преговори у Рамбујеу, бем те принципијелног, игра речи до 200 карактера... осећам се као Циклон сада, кад смо мехки ко меКана сента (и њега сам зезо што га Гавра прошо у надокнади).
зваћемо те Таша и ја у тројку, ако ти толико значи ;))))
мада, мислим да је друго по среди, ''ранио је 9 гладних усти''...

nisam potpirivao nikoga, niti komentarisao rezultate. samo sam podržao ispravnu odluku. mora da si se i ti zezao, kao i onaj drugi. onaj je nastavio da proziva Usaina, ti mene.

Meni žao što se Ciklon ovolko iscimo...

ти Фочо, исписниче, да ћутиш, виш да нас клинци напушавају овде да смо тролови, штагод то значило :)

aman ljudi, meni samo bio blam da izbacujem čoveka sa sofre kad je već seo dobjeduje, vido da on več supu pojeo i počeo jede kuvanje, ja prišo i čujem kako on kaže meni je i inače bilo ovde mesto kacam kurat, ja reko ma kurac bi sedeo da ja nisam usto, al nastavi da sedis...

sad ispado teatralna pizda i kako lepo definisa 'ogar - govnar sa prepumpanim egom

ako, i to je za čoveka

uvek spreman za teferiče kod urala i izlizavanje opanaka, srdačno tvoj :D