Prijava

Морам да признам да сам хтео да испаднем ђентлмен и пустим је да прође даље, зато нисам ни хтео да објавим дефиницију и ћутао сам о томе да не би неко улетео на моје место и евентуално је избацио. Кад сам видо синоћ да није написала ништа, узо сам да склепам неку глупост на брзину и закаснио два минута. Чисто да вам не направим компликације у даљем такмичењу ако ниједно не објави ништа.
Запамтићу вам овај жреб. :)

јел дозвољено додати још један пример?

Запамтићу вам овај жреб. :)

i ja!

ja bih napisala, jbg, samo da sam bila tu, mislim napisala sam sad, al' ko zna da l' će priznat' to :)

vidro, sto me mrzis?

Зато што волиш Шешеља.

ja dajem podršku oboma pa kud im puklo da puklo :)

е, седе, што ти вјечито мислиш да те мрзим?

Ka'će to glasanje? Jutros sam obukao svečano odelo i već u sedam bio na glasačkom mestu, kako bih obavio građansku dužnost, kad ono - glasački listići još nisu odštampani!

da ga jebem, tako mi djeluje.

VOLIM I JA TEBE!!!

obzirom da od glasanja još nema ništa, ode ja da gledam seriju pa se vidimo večeraske...

Glasanje će početi najverovatnije oko 17:00 časova. Ja još jednom pozivam dikskretnog da napiše definiciju. Zajebi to klinačko durenje i završi posao do kraja.

Bez prisustva publike:
Live nastup Jelene Karleuše... lololol

Kad ce ovo glasanje !? Od rane zore drzim glasacki listic u ruci, nikako da ga turim, u kutiju !?

Samo da.napomenem da je izborni.proces prepun nepravilnosti i stoga prnem vam na isti.

Ja još jednom pozivam dikskretnog da napiše definiciju. Zajebi to klinačko durenje i završi posao do kraja.

Koji vam je kurac?! Kukate za ovim diskretnim ko da je Štulić. Neće da napiše defku, uvređen čoek, ćao đenja. Koga boli rac.
Ovo ne pišem zato što želim da zauzmem njegovo mesto - ne želim. Ispao sam. Nego moram da ispljujem ljude koji su zaduženi za peglu koju upravo bacih.

Super, paninaro, (ivan) drago mi je zbog tebe.