Prijava

ako neko neće evo ja b i da upadnem lolololo

Cccc Glavni. To ne ide tako! Moraš prvo da se nećkaš. Uradi sledeće i posmatraj magiju:
Ako neko već neće evo ja neću da uletim mesto njega.

se boli me patka...al mogao bih

Пратећи ову тему, сконтао сам да више не познајем овај сајт. Шмрц. У нека срећнија времена дискретни и болт би били растргнути овде, а ја би' кукао, оставт'е људе на миру, погреши човек, а не вукајлијаш. Сад не могу ни то... Шмрц.

Pokrenuta je tema za glasanje u trećem krugu:
http://vukajlija.com/forum/teme/52709-krateziranje-treci-krug-glasanje

Odlučih da se Arlovski takmiči umesto Diskretnog.

Možda bi valjalo da se zažute i kapsuju pravila koja su uvedena u ovom krugu kao što je ono za puno ime autora, opet niko neće pročitati.

Циклоне, ај намести само линк на моју дефиницију, ставио си гугијеву место моје.

Kolege autori, molim da obratite pažnju na sledeće:

Kada glasate za nekog autora, molim vas da napišete njegovo PUNO ime, a ne nadimke, skraćenice i slično.

pošto vidim da se i dalje pišu nadimci prilikom glasanja.
ISPOŠTUJTE ZYCLONA JEBEMULEBA

Ja se izvinjavam, na brzinu sam glasao jer sam ranije danas ubeležio glasove pa sam samo iskopirao. Ispravljeno.

ISPOŠTUJTE ZYCLONA JEBEMULEBA

Težak izbor za glasanje nakon grupa. Defke su ujednačene najstrašnije, i negativno i pozitivno. Negde su napisane dve uber definicije pa je teško odlučiti, ali negde sam lupio oba minusa pa mi bilo još teže odlučiti ko će dalje.

Ево тек сад овде. Не разумем ове што су шатро гласали а нису могли дати глас одређеним групама... Као не свиђа им се ништа од наведеног. МА НЕМОЈТЕ КАСТИ!

ЕДИТ: Могао си да не гласаш уопште... ако си пак неодлучан толико.

Ovo što kaže Carlos Ramirez potpisujem u potpunosti. Lepo stoji u uvodnim postovima:

- svaki autor glasa za po jednog autora iz svakog para;

Da nacrtam sledeći put?

Inače, svi postovi gde je lista glasova nepotpuna će po završetku glasanja biti obrisani.

ciklone, a šta ako ne mogu da se odlučim za neki par? našo sam 3 para, kod jednog su mi obe sranje, kod jednog obe odlične, kod jenog obe dejan cukić? i ne mogu da odlučim...

A, šta piše u pravilima, kaži ti meni?

A ti rokneš na obe plus i vodiš se onom "kud svi turci tu i mali mujo" pa koja više pluseva ta dalje.

A, šta piše u pravilima, kaži ti meni?

Ma znam šta piše, nego, za koju da glasam? :)

Pa, glasaj za onu koja ti je malo bolja ili nasumično (bacaj novčić). ;-)