Prijava

Uzeh da čitam nekoliko dobro kotiranih autora i shvatih da su definicije gotovo identične, kao da je ista osoba pisala. To se da primetiti i po naslovnoj strani. Stil pisanja, teme, stilske figure... sve je gotovo isto. Primeri, dijalozi u istim, sve je previše deja-vu.

Uporedio sam sa definicijama dok je bila na sajtu ekipa koja je napustila sajt, bilo je takođe slično, ali ne u ovoj meri. Da li ljudi ovde pišu da bi se dopali ciljanom autoru, ili je to samo slučajnost spontanosti njihovog pisanja. Zbog čega i izuzetni aktivni članovi pate od "Guy Ritchie sindroma" i eksploatišu stare genijalne definicije kroz nove? Zbog čega novi članovi toliko žele da liče na starije autore? Možda sam opet u zabludi? Postoji li mainstream? Utiče li ovo na kvalitet sajta, ako ovo gore opisano i postoji?

EDIT: Da li se guzice na Vukajliji previše ljube?

Jednostavno, mi "mladji" nalazimo idole u visoko kotiranim autorima, postizanje tog nivoa pisanja je jednostavno cilj, a svako ima neki stil koji mu odgovara, npr. ja bih voleo da mogu da pisem primere kao sto su carevi, ali nemam potencijala za to, pa sam posle 1-2 pokusaja odustao, pa zato pisem klasicnije, sa ponekad stilom koji lici na onaj sa Tarzanije itd...

Па пише се оно што се продаје, шта је ту чудно...

Ja mislim da je to društveni parazit... ili ipak nešto treće. E, da ga jebem.

Па пише се оно што се продаје, шта је ту чудно..

Da dopunim: Piše se svašta, opstane i/ili dobro se oceni ono što se prodaje.
Ništa čudno.

Vatikan ili USA, nema trećeg...

Da li se guzice na Vukajliji previše ljube?

Jok :(

kako kad, manje-više ali uglavnom više

Da li se guzice na Vukajliji previše ljube?

ako je ovo istina, ondak se osećam uskraćenom! ZAŠTO NIKO MOJU GUJSCU NE CELIVA?!?!?11210912

Vatikan ili USA, nema trećeg...

Ma, svermirci su krivi za sve!

http://i44.tinypic.com/ienm86.jpg

Jebežga, svi stilovi su izgrađeni ovde na Vukajliji. Prof, Luks, Agi, Džoni, Aleks Andros, Radijacija, Buržum i ostali pišu opako sa stilom koji su otpočetka izgradili.. Jedino ovako ovi što trpaju puno defki poput mene, glavnog, negde daleko u zemlji snova, RD, Bandija i ostalih nemamo neki preterano dobar stil, ali su defke polu sleng.

I ja bi vol'o da sam elokventan k'o Apofis, al' ne ide :)

Имена колега провироне, имена :)

Ranković ? zajeban je bio taj Ranković. NESTANE STRUJE ON 200 ŠIPTARA ZALOŽI!
NATAŠAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Имена колега провироне, имена :)

+1
ХОЋЕМО ИМЕНА!!!

ЕВО ЦОКУЛИЋ ПОЧЕО!

Jebežga, svi stilovi su izgrađeni ovde na Vukajliji. Prof, Luks, Agi, Džoni, Aleks Andros, Radijacija, Buržum i ostali pišu opako sa stilom koji su otpočetka izgradili.

Prof, Luks, Agi, Džoni, Aleks Andros, Radijacija, Buržum

Radijacija

Ја дозивам само моју љубав наташу ко и свуђе на сајту, занемарите мене.

hahaha radijacija.

jamajcanine, kakav je to nacin da prozivas radeta tako podmuklo?

Седплас је поставио НОВИ НАЧИН ДЕФИНИСАЊА СА ОНИМ КАД ЈЕ УБИО БРАТА. СЕДПЛАС У ЧИТАНКЕ

Jebač ribo krivo ti što tebe nije naveo.