Prijava

Ћао другари, интересује ме, да ли има неко ко живи у околини Косовске Митровице, и да ли је неко некад тамо био?
Мост дели северну (српску) и јужну (албанску) страну. Град има око 25,000 становника, од тога 8,000 студената!

Слика моста, који раздваја Север и Југ.
http://www.vesti-online.com/data/images/2010-07-07/76462_kosovska-mitrovica_f.jpg

Споменик и црква на Партизанском брду.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/270858_325693414225477_1711932870_n.jpg

Jbt, da nisi slučajno pogrešio sliku, pa nešto mi prelepo izgleda

Нисам, нисам, ово је сликано пре отприлике 2-3 године, док је мост имао осветљење.

Можемо овде да србујемо?

Пробајте!
Шалим се, наравно!

БИЋЕ СРБИЈА ОПЕТ ЦЕЛА, НЕЋЕ БИТИ ИЗ ТРИ ДЕЛА!!!!213124

Него, је л' онај стадион на нашој или на њиховој страни?

На њиховој нажалост, све оне добре ствари су остале на њиховој страни, типа, музеји, 7-8 средњих школа, 2 стадиона..

Kad se vrati Vojvoda prodaćemo Mitrovicu normalno za dobre pare!

nisu sve dobre stvari ostale na njihovoj strani, na našoj strani su ostali svi Srbi, a tamo su ostali šiptari...

nisu sve dobre stvari ostale na njihovoj strani, na našoj strani su ostali svi Srbi, a tamo su ostali šiptari...

Што јес',јес'.

Тај стадион је трећи по величину у Србији колко сам чуо...

nisu sve dobre stvari ostale na njihovoj strani, na našoj strani su ostali svi Srbi, a tamo su ostali šiptari...

Брус за председника!!!

Тај стадион је трећи по величину у Србији колко сам чуо...

Други, прима 35,000. Ал' је сад више као експонат, слабо је у употреби, користи га КФ Трепћа, шиптарски тим који се такмичи у првој Шиптарско-Косовској лиги.

Нисам никад био али волео бих да одем,... У јулу ће бити шетња из Војводине до грачанице свега три дана, а успут кога покупимо.

Тај стадион је трећи по величину у Србији колко сам чуо...

Тај стадион је трећи по величину у Србији колко сам чуо..

Србији

hnjo, hnjo, hnjo...

znači i na drugom i na trećem igraju isti :)

ShoNNe007
Нисам никад био али волео бих да одем,... У јулу ће бити шетња из Војводине до грачанице свега три дана, а успут кога покупимо.

Чекам те!

znači i na drugom i na trećem igraju isti :)

Не, један стадион користи КФ Трепћа, док други Трепча 89. :)

hnjo, hnjo, hnjo...

Е за разлику од политичара, ја стварно никад нећу признати независно Косово, дакле да, у Србији. х)