Prijava

hnjo, hnjo, hnjo...

Географски гледано, још живимо у Србији, само не знам још колико дуго :/

Ti si baš iz Mitrovice?

Е за разлику од политичара, ја стварно никад нећу признати независно Косово, дакле да, у Србији. х)

Онда дођите 28, јуна у Београд на митинг поводом лажног Бриселског споразума и издаје Космета... Није то Бог зна шта, али ипак да покажемо да још увек има слоге у нама...

Ti si baš iz Mitrovice?

Да :)

КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!

ima još vukajlijaša iz tvoje okoline, ali ne mogu da ti kažem ko su ako se sami ne jave, ne bi bilo lepo s moje strane...

ima još vukajlijaša iz tvoje okoline, ali ne mogu da ti kažem ko su ako se sami ne jave, ne bi bilo lepo s moje strane...

Вероватно их знам, мала је Митровица :)

možda, zavisi i koliko godina imaš, ali u svakom slučaju je u pitanju podatak koji znam u poverenju pa tako mora i ostati...

Можеш макар у пвт да ми кажеш ко су они?

zaista ne mogu, jebiga, možda vide temu pa se jave...

Ма ок, јел су активни они?

ne, ali čitaju redovno

Bio sam tamo 2007. godine, ostala mi je ta poseta bas u secanju. Isli smo i do manastira Banjska... Igrao sam i fudbal MMO sa dvojicom likova iz KM pre par godina, prosto sam se cudio kako imaju normalan zivot s obzirom na okruzenje...

ne, ali čitaju redovno

Надам се да ће да се јаве :)

Bio sam tamo 2007. godine, ostala mi je ta poseta bas u secanju. Isli smo i do manastira Banjska.. . Igrao sam i fudbal MMO sa dvojicom likova iz KM pre par godina, prosto sam se cudio kako imaju normalan zivot s obzirom na okruzenje...

Прелеп манастир у околини КМ-е, 12 км је удаљен од ње. Него, реци ми, да ли си посетио Партизанско брдо? Храм Св. Димитрија? Мост на Ибру?

Isao sam do mosta, pogledao preko njega i najezio sam se. Nismo dugo ostalo u KM, mozda tri sata najvise. Jeli smo nesto, dosli do mosta, malo smo se jos prosetali ali nismo isli daleko od busa. A i lokalna policija i zabarske patrole nas nisu bas gledale sa odusevljenjem.

Иначе, наша локална полција је КФОР и Еулекс. Ретко има наших милицајаца. Пошто ниси видео Партизанско брдо и цркву, види у првом посту како то изгледа. :)

A dobro, naravno da sam ih video. Nismo mogli da je propustimo kad je odmah pored ulice koja vodi do mosta. Nisam znao kako se zovu. Ali, nismo otisli do nje. Ona je bese bas tad nekako i sagradjena, zar ne?

Завршио прву годину факса тамо и побегао главом без обзира. Немој погрешно да ме схватиш братац, али славио сам дан кад сам последњи пут напустио то место...

Да,да, саграђена је 2005-2006. Видим ја, да си ти добро упамтио овај градић! :)

Завршио прву годину факса тамо и побегао главом без обзира. Немој погрешно да ме схватиш братац, али славио сам дан кад сам последњи пут напустио то место...

Све ће то доћи на своје...