Prijava

Dakle?

Da li je totalno okej da žene vade sisu na javnom mestu i konektuju bebca na bradaju, ili ne želite da gledate razvučene sisurine pune mleka tamo gde ih najmanje očekujete?

Pa ako je dete gladno i plače neg šta nego vadi sisu majka i hrani, ne vidim problem.
Bolje majčino mleko nego bebelaci i neke zamene, osim u slučaju da majka nema mleka to je izuzetak.

Podržavam konektovanje na bradaju.

Sam čin dojenja mi ne smeta ali mi smeta ono nonšalantno vađenje sisurine dok te gleda u oči. Mislim, brate, aj oladi malo, aj to suptilno, jbt, uništi mi seksualni život u sljedećih 15 dana.
Ma šta ja koj kurac kenjam, okle mene seksualni život?

Kad malo bolje razmislim - sisa je sisa.
VADI SISU!

meni ne smeta lol

Ne smeta, dojenje je sasvim prirodna stvar za mlade mame. Nemam nista protiv.

питаш загореле вукајлијаше јесу ли за или против вађења сиса у јавности. лемаја плс

dvajt objasnio sustinu

Ja nisam al nemam ništa protiv.
Ali me nešto interesuje: eno, na primer, Taš i 25.maj su i leti i zimi puni mama sa decom. Sad, leti su pune klupice golih sisa a zimi kad bepče zaplače, trče kući da ih doje. Znači, ne vade one sise kad je beba gladna već kad je njima zgodno.

Alibi za egzibicionizam golotinje u javnosti, nema šta drugo, neće bebac lipsati odgladi za sat-dva. Neki dan neka preko puta mene isukala sisurinu u busu da doji bepca, nisam u sisu ni jednom pogledao iako se činila privlačna u vizuelnom smislu, iz principa. Ženo nemoralna, tu si našla nejako dete da iskorišćavaš kao alibi kako bi reklamirala sisu, e ne može! Ako ti se vadi sisa, fino je prebaci preko majice pa prošetaj gradom nonšalantno molim lepo, a dete doji među četiri zida kao i svaka normalna osoba!!!1

Samo da se upišem.. Zanimljiva tema :)

ja kolko sam videla, te sise koje su pune mleka su prilično ružne, meni neke bilo baš gadno da gledam, pa zato pitam... ne znam, nisam pametna....

Ако је добра сиса немам ништа против.

a i da, ima one pumpe, može dizmuze mleko pa ponese u flašicu.. a i ovo što kaže nana og...

Jeste bre, ružne su, grudi potamne, plave vene ih prošaraju a jedna moja kolezinica je rekla da su joj bradaje ko ringlice za džezvu. fuj!

Sve to može suptilno da se odradi. Ne moraju svi da vide, a može da se uradi. Meni ne smeta.
Ah, da, da ne zaboravim
http://1.bp.blogspot.com/-r-7ZS3mWM0c/TwibloJKqDI/AAAAAAAAG70/3qZDf3W93Cw/s1600/tumblr_lthiqzdrqy1qazdhko1_500.gif

plašim se da to nonšalantno vađenje sise može da dovede do relativno čudnih situacija

http://www.youtube.com/watch?v=R6FMb1wHc4g

http://www.youtube.com/watch?v=fxv6R9fUO74

Veći su problem abortusi, nego dojenje u javnosti.

Meni nikad lepše grudi nisu bile nego onda! Konačno sam mogla da kupim onaj džambo brus i da mi bude taman!
I da. Za dojenje, ali ne u formi egzibicionizma. Pa šta bre mislite, ženi kojoj su grudi pune mleka, bole je i na pogled, a ne na dodir-da joj je stalo do toga da li će neki balavi kmet da joj bulji u dude? A baška kad se junior dere ko hodža jer je gladan i boli ga ćošak što je na ulici, ili bilo kom javnom mestu.
Mislim, stvarno.