Prijava

Битно је да победи ФУДБАЛ и то је оно најважније. Увек навијам за добар фудбал, следим своје инстинкте, увек будем оно што јесам, мир у свету и пета лична хулиганима!

Možda pogledam neki meč Portugala, ako mi ne bude bilo mrsko. Neka bude da navijam za Portugal. E, i protiv Hrvata.

E, što neki ljudi navijaju protiv Portugala (Đoni, Zmaj)? Ne pratim nešto fudbal, nego me zanima. ;-)

Brazil, Spanija, Kolumbija...

хрватска, босна, хондурас

Zato što su Portugalci naveći cigani fudbala, vonabi Brazilci.
Toliko odvratnije ponašanje i nadobudnost na terenu ne postoji.
I onda dođe Grčka i posere im se u usta i to kući.
Pa onda plaču.
Mrš, jebo vas i Figo i Kronaldo i onaj Lažni Kronaldo.
Cigani.

Germany je veeeliki favorit
Croatia ce dosta dogurati ako ne nalete na Germane
BiH nema iskustva i nastradali su u grupi
Italijane nece ovog puta spasiti sudija
Francuzi su jadni
Holandjane volim,ali samo zato sto mi je teca Holandjanin
najiskrenije zelim neku novu reprezentaciju koja ce iznenaditi mnoge,a pojavice se sigurno

Hrvati ce dogurati... Kofere do avijona za kroacku.

Nemacka forevr! Milina ih je gledati kako melju protivnika, igraju fudbal od prvog do poslednjeg minuta, nema tu, vodim 3-0, sacu jedem govna, vec cu sad da ti dam jos 3...

E, što neki ljudi navijaju protiv Portugala (Đoni, Zmaj)? Ne pratim nešto fudbal, nego me zanima. ;-)

Zato št osu preoteli titulu najvećih foliranata na svetu od Italijana i uz Špance, valjanje, foliranje i trčanje kod sudije na svaki dodir doveli na neki sasvim nov, galaktički nivo :)

za umetnike, Brazil dakako

EDIT: -Dres je odličan. Sviđa mi se ono što vidim. Ima jedna mala sitnica. Nedostaje šesta zvezdica. Na nama je da je dodamo - kazao je Skolari uz jasnu aluziju na pet zvezdica na dresu Brazila, koje simbolizuju pet svetskih titula.

Pročitajte više: http://www.sportal.rs/news.php?news=114420

Haha, pa ti njihovi fuzbaleri kao da nisu njihovi. Portugalci, ovi reguralni, mnogo pasivan svet, kasne uvek, spori melanholični pa ondak pevaju i liju suze uz fado. Doduše ne znaju reč da održe pa ga jebi - obeća ti nešto čovek i ladno te iskulira... ne što hoće da te prejebe nego mrsko mu da živi.

Eda, vole Srbe. Nas zamišljaju kao zemlju džinova (regularan Potros visok kao pasulj) koji pričaju ruski. Ne mogu da ih ubedim da ne znam Matića i da ne pričam ruski jebo ih ruski. :-D

Ma cigani.

AJMO, AJMO USTAŠE, ZA DOM - SPREMNI!

http://www.youtube.com/watch?v=i6bd66gMalY

За турке скочкове.
Џеко до побједе

За Хрвате, факат. Има један добар коментар на Б92, саћу пејстујем.

"Војвода Живојин Мишић- Извештај краљу Александру по повратку из Сплита„Из свега што сам чуо и видео ја сам дубоко зажалио што смо се ми на силу Бога обмањивали некаквом идејом братства и заједнице… Сви они једнако мисле, то је свет за себе, ма са каквим предлогом да се појавиш….. ствар је пропала…..Ништа се не може зајазити, ничим што би јој се понудило.Ја сам са тим начисто. Двоје нам као неминовно предстоји: потпуно се отцепити од њих, дати им државу, независну самоуправну, па нека ломе главу како знају, а друго је, управо прво, да у земљи заведемо војну управу за двадесет година и да се земља сва баци на привредно и економско подизање, далеко од свих политичких утицаја. Ако то не може, онда се отцепити, дати им њихову државу. Границе ће бити где их ми повучемо, а ми ћемо их повући не онде где наше амбиције избијају на површину, него онде где историја и етнографија кажу; где каже језик и обичаји, традиција и најзад, где се сам народ по слободној вољи определи, па ће бити и право и Богу драго.А Италијани? Нека им је са срећом. Нека се они Хрватима усреће. Ја сам дубоко уверен да се ми њима нећемо усрећити... Ти су људи сви одреда, прозирни као чаша, незајажљиви и у толикој мери лажни и дволични, да сумњам да на кугли земаљској има већих подлаца, превараната и саможивих људи.Не заборавите Височанство моје речи. Ако овако не поступите сигуран сам да ћете се љуто кајати.”

а јестеее
војвода Мишић шаље извештај краљу преко б92

zaboravio kralj sifru mejla.

За дом спремни!