Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. кој се мој пријављујете ако немате времена да срочите 10 речи

  2. sijalico sa tim stavom se ne osvaja metal-inex nameštaj koji ti uručuje milka canić

  3. Ma Zajk on je naveo Kafku i Vojteka jer njih dvojica generalno jebu i podrazumevao je da su oni napisali do jaja defke, a da su ova dva debila napisa loše defke.

  4. Zap zaboravio si Ssangyong džip.

  5. Mislim Kafka i Vojtek su bilo koja dva lika koja su u duelu, a napisali su do jaja defke.

  6. aman ljudi, igramo se sad po postojećim pravilima, ubiste čoveka sa predlozima, diskusijama i pičkamaterinama

  7. Ma predlog je odbačen samo da obrazložimo predlog onako bezveze.

  8. Radijacija

    Zap zaboravio si Ssangyong džip.

    СА АУСПУХОМ

  9. ManUtdOwn18
    Ma Zajk on je naveo Kafku i Vojteka jer njih dvojica generalno jebu i podrazumevao je da su oni napisali do jaja defke, a da su ova dva debila napisa loše defke.

    Da li ti misliš da sam ja debil? Šta misliš, da sam ja sve ono pisao, a nisam provalio šta je on mislio i da je njih uzeo samo kao primer? Ček, zar misliš da njih dvojica ne bi mogli da zakažu i napišu neki šit?

  10. @ sijalica - nemam nameru da sada tražim zamenu za tebe. Videćemo ko će sve odustati do isteka roka za pisanje definicija, pa ćemo autora čiji je protivk odustao ukstiti sa tvojim protivnikom.

  11. Pa kažem ti da Vojtek i Kafka nisu Vojtek i Kafka nego bilo koja dva lika koja su u duelu napisali dve do jaja defke, a tu situaciju je lakše zamisliti ako toj dvojici likova koja su napisala do jaja defke damo imena Vojteka i Kafke koji jebu.

  12. Znači nema ko da zakaže, bilo koja dva lika sa dve do jaja definicije ulaze u obzir, bili tridesetohiljaditi ili u prvih 100.

  13. ManUtdOwn18
    Pa kažem ti da Vojtek i Kafka nisu Vojtek i Kafka nego bilo koja dva lika koja su u duelu napisali dve do jaja defke, a tu situaciju je lakše zamisliti ako toj dvojici likova koja su napisala do jaja defke damo imena Vojteka i Kafke koji jebu.

    Ti me očigledno jebeš. Pročitaj ponovo i ovoga puta polako sledeće:

    Šta misliš, da sam ja sve ono pisao, a nisam provalio šta je on mislio i da je njih uzeo samo kao primer?

    Očigledno je i da nisi pročitao moj podugački post sa prethodne strane.

  14. Jesam pre dva sata pa sam zaboravio lolol. Ali ako si razumeo zašto si onda napisao:

    Ček, zar misliš da njih dvojica ne bi mogli da zakažu i napišu neki šit?

  15. Mislim ovo što si napisao se kosi sa razumevanjem tog predloga.

  16. Mančo pretero si malo.

  17. Ma jok, voli Manč da pomogne.

  18. Zajklone, dodaj nekog drugog umesto mene, ja odustajem, spremam prijemni za fax pa ne mogu da razmišljam o definiciji.

    Sijalice, brate, nije ti teško napisati 10 reči, jbt... Nemoj da rušiš džabe koncept talmičenja, a ako baš ne možeš stavi onako 10 random reči, pa nek tvoj protivink prođe (a ne da i njega nekim slučajem sjebeš).
    I da, i ja, a i mnogi drugi spremaju prijemni, jaka stvar...

  19. + ona obrnuta osmica koju ne mogu da nađem u Word-u

    Обрнута осмица опет буде осмица ОПААААААА

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.