Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. A jes mi šukno Krajsler svaka mu čast, eve sve me sramota sad.

  2. Radijacijo, nemoj da me napadaš bezveze kad te prvi nisam pomenuo nikad.

  3. KOGA BOLI KURAC, BITNO DA JE CIKLON SKAPIRAO BENISIJEV PREDLOG

  4. E Krajsleru...

    MOJA ZADNJA!

  5. Цајк, јеботе, покушава да ти каже следеће. Од ових 100 и кусур дефиниција, можда ће бити 3, 4, 5, 6... вредних пажње, оних које заслужују да се нађу на насловној, рецимо. И сад, замисли да од 4 најбоље дефиниције, од 4 које су се издвојиле из масе, две буду из истог пара, рецимо написали их Џони и Поплава. Јебига, могуће је да се деси. Зато је добар предлог. Али океј је што не желиш сад ништа да мењаш, ионако не постоји савршен систем такмичења и гласања.

  6. Ова дивизија ми није нешто била интересантна, не да није било добрих парова, него сам се све лагано одлучио, надам се да ће следеће да ме ставе у ребус. Циклоне, избацујеш редом како се попуне дефке на једној дивизиији, али на колико пушташ следећу у гласање?

  7. a sad kad si se afirmisao i daleko si ispred mene sad me zajebavaš i zezaš, nema veze...

    Зонфић, звирнем на профил једног, па на профил другог... И ова изјава постаје још нелогичнија. о.О

    НЕ ДАЈ СЕ СИЈАЛИЦЕ, НИКАД НЕ ПРЕЕЕДАЈ СЕЕ, ЕВО ЈА ЋУ ДА ТИ НАПИШЕМ ДЕФИНИЦИЈУ!!!

  8. Скочи Симон Аман 140 метара и оствари најбољи резултат у квалификацијама, а његов противник аутсајдер скочи 138 и по и оствари 3. резултат у читавим квалификацијама и зато он заслужује да иде даље. СТЕВО АЛЕГОРИЈА!

  9. A ja afirmisan autor u pičku materinu.

  10. Nije enemi nelogična, jači je po rejtingu...

  11. Prilicno lose defke. Jedna dobra i dve fine...

  12. A ti me podsećaš na Vejv Rajdera sa takvim izjavama.

    Ja sam Krajslerov zli blizanac... :P

  13. Znam Rajderu, tu ste negde.

    Podbadate ko osice i jedan i drugi, izvlačite uvrede iz naftalina kad ne znate šta da kažete.

  14. Nije enemi nelogična, jači je po rejtingu...

    И ја сам јачи по рејтингу од Кафке... And what does that tell you about rating?

  15. Radijacijo, nemoj da sviraš kurcu. Pet šest stranica unazad si mi rekao da ostavim pertle, šta već... Tu sam te iskulirao očekujući da nećeš ništa više da lupetaš.. Maločas ponovo isti post... Da sam te i tu iskulirao proganjao bi me do Božije kuće, a ja te nisam ni pomenuo... Mani me tih fora...

  16. Циклоне, избацујеш редом како се попуне дефке на једној дивизиији, али на колико пушташ следећу у гласање?

    Sutra bi trebalo druga divizija, prekosutra treća...

  17. Скочи Симон Аман 140 метара и оствари најбољи резултат у квалификацијама, а његов противник аутсајдер скочи 138 и по и оствари 3. резултат у читавим квалификацијама и зато он заслужује да иде даље. СТЕВО АЛЕГОРИЈА!

    STEVO MAJSTORE

  18. Циклоне, избацујеш редом како се попуне дефке на једној дивизиији, али на колико пушташ следећу у гласање?

    ??? ae napiši da mogu da idem napolje da znam da li da prijavljujem ili da čekam nmg da objavim više ni jednu nem limit do 10 11 sati.

  19. Vas dvojica obustavite prepucavanje ovde, da se ne bi 'ladili jedno nedelju dana.

  20. Sutra bi trebalo druga divizija, prekosutra treća...

    tnx

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.