Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Evo zakopavam ratnu sekiru. Izvini Krajsleru.

  2. http://vukajlija.com/vazan-sraf/664979#comment_2630055 оћемо да кулирамо ово? ја сам због тога гласао за поплаву, иако је џонијева дефиниција боља.

  3. Evo zakopavam ratnu sekiru. Izvini Krajsleru.

    Uvek sam za da se pomirim, ali rekao si izvini i na prošlim temama gde si me napadao pa se opet ponavlja tvoje ponašanje. Ovde se zavrašava moje postovanje na tu temu. Prihvatam izvinjenje.

  4. Е, видиш, ја то нисам видео. Сад бих гласао за поплаву.

  5. Nisam ni ja video lol, mada ne verujem da je dzhony namerno plagirao, iako je komentarisao jeaxbačovu defku pre 8 meseci lololool
    edit: u svakom slučaju mislim da treba da se interveniše

  6. jebiga, ni ja ne vidoh

  7. Poplavi dao ocenu...
    Inače, dobro mi je to što je svaki dan jedna grupa, ima lepo vremena da se prečešljaju defke svih autora...

  8. Ау који мандфак. Кад погледаш, не коси се са правилима такмичења уопште, кад опет погледаш, коси се са "правилима" вукајлисања. Није Ћкоми паметан за ово, ду ез ју вонт.

  9. kurajbere decxko zašto si fataleror lolololo

  10. nasrali ste za medalju, jedva pročitah sve postove...

  11. Nisam ni ja video lol, mada ne verujem da je dzhony namerno plagirao

    Верујем да није намерно, свима се може десити... Искрено ја нисам ни хтео да гласам баш због тога. До душе обе су ми добре на свој начин с тим да увек постоји одлучујуће зрно бибера, а не бих желео да тај коментар буде пресудно зрно које сам већ навео.

  12. Мислим да би најбоље било да пишу нове. Гласање за Џонија и Поплаву може да се обави кад се буде гласало за неку другу конференцију.

  13. Мислим да би најбоље било да пишу нове. Гласање за Џонија и Поплаву може да се обави кад се буде гласало за неку другу конференцију.

    na kraju će da se završi ko ova mala matura...

  14. Red je da se oglasim povodom ovoga pošto sam malopre tek video jer nemam lap top kući i teže pristupam Vukajliji.

    Ovo nije stvar za debatu nego stvar posve tehničke prirode, tako da nema potrebe za polemikom. Zyc bi trebao da pogleda i odluči da li je moja defka za brisanje ili ostaje. Ukoliko se briše, neka prođe poplava, potpuno zasluženo i ja se ne ljutim svakako, a Zyc ima moje puno poverenje da će doneti dobru odluku koja god da je i ponavljam, bez ikakve ljutnje s moje strane čak i ako donese odluku koja je nepovoljna po mene jer da se razumemo ne takmičimo se ovde za cifru od milion dolara nego iz zezanja. opet koju god odluku da donese, ovo nije za debatu.
    Malo mi je teže da učestvujem zbog pitanja mog lap topa, pa možda nisam baš odradio najtemeljniju pretragu sa svim mogućim nazivima.
    Neka Zyc odluči ili neki moderator, uz moju punu podršku.

  15. Imam ja solomonsko rešenje da predložim - obrišite ovu, neka poplava ide dalje direktno jer ne verujem da postoji namera za plagiranje, a Kurajber neka piše novu defku umesto sijalice, ako se slažu moderatori, naravno, Zyclon prvenstveno.

  16. која дипломатско-политичко-мировнорешавањеспоразума изјава

  17. cela divizija mene ceka lolo, kakav sam tumor

  18. bruce mađijo budi nam precednik

  19. Kažem opet, šta god da se odluči, podržavam. Mada ja neću možda imati pristup inetrnetu dovoljno dugo da napišem defku, ako ide poplava dalje neka ide, bez ikakve ljutnje sa moje strane.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.