Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. na keca bi banovao sve vas koji dajte hihihi predlogcice za korist vasih bulja...mnogo muljate,sjebavate zajebanciju

  2. У реду пуњач, у праву си! Такмичи се и спрдај се, и ја ћу исто... Али ме не прозивај!!!

  3. А још једном да поменем, да ли сам геј, који пушта геј форице.. питај моју ђевојку

    па тек сад си испао геј с овим патишпањисањем.
    ЕЈ БРЕ, ПА ДА ПОМИЊЕШ ДЕВОЈКУ У ВУКАЈЛИЈАШКОМ ДРУШТВУ, ДА Л' СИ БРЕ ТИ ЧИТАВ УГЛАВУ?

  4. Džoni, bez ljutnje, ali ja te moram diskvalifikovati sa takmičenja i obrisati ti definiciju. Poplava ide dalje. Inače, definicija autora Noeto Tomket Zeka će biti obrisana, a ako on do sutra do 18:00 ne napiše definiciju, i njega ću diskvalifikovati.

  5. по одредбама немилосрдног циклоновог законика из 1349., допуњеног 1354.

  6. ЕЈ БРЕ, ПА ДА ПОМИЊЕШ ДЕВОЈКУ У ВУКАЈЛИЈАШКОМ ДРУШТВУ, ДА Л' СИ БРЕ ТИ ЧИТАВ УГЛАВУ?

    Дал имам ђевојку ил не, небитно је... Бацио сам пост иронично чисто да му дам до знања да нисам хомић, јер ми испод части да ми неко пошаље тако нешто. А и безвезе је прозивати некога због таквих глупости. Тема јасно говори да се ради о дискусији,... Ни један мој садржај није одскакао од ове теме, и то је небитно али се осећам прозваним и зато сам одреаговао тако... До душе сад кад вратим филм и прочитам то опет јес мало педерски, ал ипак је било у афекту.

  7. Sad kad si rekao da imaš devojku te niko neće prozivati da si gejić, tvoja misija je bila uspešna.

  8. Hajde, hajde - bez prepucavanja ovde.

  9. Е, само да вам кажем, не смета мени Џонијева дефка, ја само окачио да види чоек дима већ. И боља је његова била, наравно.

  10. Naravno da nema ljutnje Zyc. Kao sto napisah, potpuno podrzavam svaku odluku. Sve je OK. Cestitam poplavi prolaz.

  11. Čestitke poplavi za prolaz, ali još veće Džoniju na fer igri.

  12. Такође честитке и једном и другом...

  13. Taedium vitae prošao sto posto, vučica ima samo jedan glas za sada...

  14. Nemoj samo sutra da bude "provukao se" -* poplavina defka je odlična!

  15. Nemoj samo sutra da bude "provukao se" -* poplavina defka je odlična!

    E bas to, Dzoni se prepo da ce ga poplava izbaciti ( lololo ) pa je namjerno napisao plagijat, pa ce poslije pricati, eeee dokle bi ja doguro da me nisu diskvalifikovali :)

  16. фор д рекордс, ај воутид фор поплава ономад, него ми неки модератор преправио глас!

  17. Јебига, нисам баш хтео ја да пријављујем, али нико није реаговао, па бих испао недоследан пошто бих неког "непознатог" аутора сигурно пријавио. Жао ми што нема прилику да напише нову, то ми је сад.

  18. i ti ćeš najebati lololo

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.