Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. jebač legenda sadf se javio kad je defka obrisana i džoni diskfalifikovan

  2. Prekinite da se prepucavate!

  3. otvori temu oficijalna tema za prepucavanje

    Nije ti to loš predlog, lololo.

  4. Ај лав смел оф банс рли ин д морнинг.

    Елем, боље су дефке него на прошлом такмичењу, алии и даље је мршавао. Додуше читао сам само ову дивизију за коју се гласало.

  5. Ako sam dobro prebroj'o još 19 autora treba da napiše.

  6. i ti ćeš najebati lololo

    Hahahahah umro sam.

  7. Koji sam retard, spremio 11 defki, a ni prvi krug neću proći. lololo

  8. Оптимизмом до победе, а ако не... пушти их овако ради реда. :)

  9. Koji sam retard, spremio 11 defki, a ni prvi krug neću proći. lololo

    Vazno je ucestvovati

  10. Tako je Kajtezzz! lololo

  11. Ал' ја и даље на знам шта ми би да одма окачим оно...

  12. Јебига, нисам баш хтео ја да пријављујем, али нико није реаговао, па бих испао недоследан пошто бих неког "непознатог" аутора сигурно пријавио. Жао ми што нема прилику да напише нову, то ми је сад.

    Opušteno Stevane. Ipak je Yeabatch bio u pravu što je okačio link, jer nisam dobro uradio pretragu, tako da je sve po pravilima, a ja sam prvi koji sam za to da se zbog fer igre takve stvari prijavljuju ko god da je u pitanju. U pravu je i Jebač i Zyc i ti si u pravu, tako da sa moje strane nema ljutnje. Tako i treba da se radi.
    Naravno, nisam hteo da napišem nešto što već ima, nego se omaklo zbog loše pretrage.
    Šteta, baš sam se nameračio da vas oderedm ne ovom takmičenju sve lololo

  13. Џони ака Драгојло мсм немо се љутиш лоло

  14. Хоћу да дискредитујем противника 3:)

    Је ли плагијат ако његова дефка, тј. појам, постоји као коментар на неку вест са нета? :)

  15. Оставих коментар противнику лололо

  16. Mislim da to nema veze sa plagijatom, čovek preuzeo pojam i definisao, to svi radimo... i koja je ovo fora sa postavljanjem pešes defki pa onda prijaviš onu koja najbolje prođe, aste kvarni sunce vam demokratsko jebem!

  17. i koja je ovo fora sa postavljanjem pešes defki pa onda prijaviš onu koja najbolje prođe, aste kvarni sunce vam demokratsko jebem!

    I meni je malo kvarno to kalkulisanje, al ko mi je kriv što nemam više odabranih...
    I sa druge strane, to baš ne bi trebalo da priliči "afirmisanim" autorima, nego kad si faca, to i pokaži...

  18. vidi, vidi, kako suptilno proziva :)

    ja moju prijavio sekund po postavljanju, neš me zajebati :))

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.