Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Molim moduratore da obrišu onaj spem na mojoj definiciji, bre, dokle više?

  2. Tebe jedino Agilni i ja nismo banovali?

  3. Pa niste stigli od Kostića, Celta i Džimija.

  4. dobro, bar Agilni ima još fore, sad sam se prekinuo od citata na tvom profilu :)

  5. ja moju prijavio sekund po postavljanju

    I ja sam... a sad ništa ne pišem, štekam sve ideje za slučaj da prođem... lololo

  6. meni isti kurac, dnevni prosek mi je pešes defki, valjda će se skontati neka normalna ako se provučem pored Benisija, nije mu ona nimalo loša...

  7. И ја сам пријавио секунд по постављању.
    АУ БГАТЕ ДЕЏГО АЛ НАЂЕТЕ НАЧИНЕ!!!! КОЈИ СТЕ ЕТЕНШН ЊХОРЕС!

  8. Jel sme sad da se napiše defka, pa da se prijavi za drugi krug ili mora kad počne drugi krug?

  9. sačekaj da ziklonator otvori temu prvo.

  10. Bog vas jebo, zar je teško da napišete defku kad bog zapovijeda i da je odmah istog momenta okačite?

  11. Ко фали још?

  12. Mrzi me sad da tražim ko sve fali al ovako odoka vidim da zeussick nije napisao.

  13. Ne takmičim se. nemam nerava za to, ali zato čitam i ocenjujem. Nekako ste bre silovali sve... Možda zbog previše slobode, šta li je.
    Predlažem da sledeće takmičenje budu definicije srednje dužine, u kojima ne sme da se upotrebi nijedno slovo A. Primetila sam da mnogi autori bolje pišu pod pritiskom.

  14. Добра идеја, нато :))

    До 6 је рок да се поставе, после тога трт

  15. Dobra je ideja nato al skoro da je nemoguće napisati defku bez slova A. Mada, sad gledam ove moje spremljene, imam, uklapa mi se jedna u to, nema slovo A u telu, al u naslovu 4.

  16. A da se napravi takmicenje sa pisanjem definicija gde bi se progutali svi samoglasnici? Mžd dlj čdn l mn vš lđ n bl...
    Sam stil je dovoljno zanimljiv, tekst definicija i ne mora biti...

  17. Требали сте да забраните примере на овом такмичењу. Јебо кратеж с примером.

  18. Pa i jeste fazon u tome da se malo pomučiš. Imali smo jednu igru na forumu gde u postovima nije smelo da bude slovo A. Gde li je to? Naći ću baš.

  19. Usain Bolt
    Jel sme sad da se napiše defka, pa da se prijavi za drugi krug ili mora kad počne drugi krug?

    Neko je sebe već proglasio pobednikom duela i prebacio se u sledeći krug takmičenja... čestitam Bolte! lololololo

    Nato, fina ideja, ali mislim da bi teško išlo bez slova A... da je neko drugo, pa ajde.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.