Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. na ovo je odgovoreno n puta, aj ja ću da odgovorim n+1.

    Ako glasaš za autore iz svoje divizije tebe i protivnika preskočiš. Dakle primer.

    1./ (ti i protivnik)
    2.osoba a
    3.osoba e
    4.osoba s
    5.osoba q

  2. Biće više glasova nego juče.

  3. кад тамо не сме а хтео бих да образложим

    1. обе су добре, с тим што је радмилова превише кретенска па сам морао за њу да се одлучим.

    радмило топола.

    2. ок су обе, ипак

    сале д снајперист

    3. ипак

    храст

    4. леријева превише добра да не гласам за њу а и иначе готивим када додамо у недостатку сопственог сленга енг реч.

    лери

    5. одличне обе јако добре, одлучио сам се за тхилима методом бацања новчића.

    начи тхилимо

  4. Hvala Davide na pohvali.

    Ljudi samo da apelujem, kad već ne čitate pravila jebogamiš, PIŠITE PUNA IMENA AUTORA NA GLASANJU FOR THE LOVE OF GOD.

  5. Овај круг ми се чини бољи од јучерашњег, само једна дефка ми је била скроз ретардирана (нећу казати која да не увредим Кузмана 92 лололо), код осталих сам се двоумио.

  6. нема на чему

    а ово Hrast не треба овако него ХРАСТ?

  7. Ma dobro Hrast može i latinicom, nisam mislio na tebe, nego video sam na nekim mestima samo Sale, Hajlender, Leri itd.

  8. то питам ок.

  9. Радмило Топола

    могу ли ја тамо да гласам за свог противника, или се у начелу ту не гласа?

    Zašto ne pročitaš pravila, za promenu? Za koji kurac sam ja tamo onoliko pisao?

  10. su slična dosadašnjim takmičenjima i izborima definicija za naslovnu stranu, uz određene modifikacije:

    - u većini divizija se nalazi po dest autora podeljenih u 5 parova;

    - dalje prolaze samo pobednici duela;

    - u slučaju da na kraju brojanja glasova oba autora u istoj grupi budu imala isti broj poena, njihov rank će odrediti poeni dobijeni od ostalih takmičara iz njihove divizije u ovom krugu;

    - ako i tada budu imali isti broj glasova, pobednika će odlučiti "Komisija" sastavljena od tri moderatora;

    - na takmičenju može glasati svaki autor koji ima minimum 50 poena, koliko je potrebno za učestvovanje na forumu (to znači da ako se neko registrovao na dan otvaranja teme i ako je u toku tog dana sakupio 50 poena, onda ima svako pravo da glasa);

    - svaki autor glasa za po jednog autora iz svakog para (to znači da mora da se glasa za barem jednog autora iz svkog para - nema preskakanja);

    - svaki autor može glasati samo jednom u toku jednog kruga (dupli postovi će se brisati);

    - autori koji se takmiče glasaju za po jednog takmičara iz svakog para, sem iz svog;

    - glasa se tako što svaki autor u svom postu napiše imena autora za koje glasa jedno ispod drugoga, redom po parovima u kojima se nalaze: broj para i u produžetku ime autora, ništa više;

    - zabranjeno je pisati bilo šta sem imena autora za koje se glasa;

    - zabranjeno je objašnjavati zašto je glasano tako kako je glasano (Za to postoji posebna tema, koja će biti otvorena do kraja takmičenja, te se na njoj može diskutovati o tome);

    - zabranjen je spem i postavljanje pitanja na temi za glasanje - sva pitanja postavljajte na temi za diskusije ili meni putem PVT-a (ali, pre nego što bilo šta pitate putem PVT-a, prvo pogledajte da li je o tome već pisano na temama na forumu vezanim za ovo takmičenje);

    - svaki spemerski post će biti obrisan, a autor banovan na jedan dan.;

    - svaki glasački post u kome ne budu podeljeni autorima u svakoj grupi će biti obrisan;

    - svaki glasački post u kome imena autora budu skraćenice korisničkih imena takmičara će biti obrisan.

  11. Saletova najbolja ubedljivo!

    срећно туцани, "клаћемо се зубима белим... белиииииииииииииииииим!"

    Coa odrađu te!!123 OPAAA

  12. 'ајде циклоне не шиљи ми ту курац, ако је ико читао, онда сам то ја. можда сам превидео, заборавио, прескочио некако, јебе ми се углавном зашто, к'о да је то нека невероватно битна ствар, ником није пала круна с главе што је прочитао моје питање за секунд и одговорио/није одговорио.

  13. Овај круг ми се чини бољи од јучерашњег, само једна дефка ми је била скроз ретардирана (нећу казати која да не увредим Кузмана 92 лололо), код осталих сам се двоумио.

  14. Кад ће гласање за остале дивизишнс?

  15. Jedna po jedna divizija. polako.

  16. У данашњим дефиницијама за гласање има можда 2 добре, остале све некако користе истрошене форе. Не верујем да ћу гласати на теми за то.

    Јучерашње далеко боље, поготово Шарлова дефка. Човек објаснио како се дефинише.

  17. мрзи ме да листам, ел се пише нова у сваком кругу или ова једна иде докле догура?

  18. Mrzi me da ti odgovorim.

  19. Iskreno, meni su definicije iz grupe K daleko bolje od ovih iz grupe C. Jedino mi je bilo teško da se odlučim kod poslednjeg para (Mičeli i Thilmo). Rekao bih da su se iz ove grupe jedino njih dvojica istakli.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.