Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Larry Underwood
    Ma dobro Hrast može i latinicom, nisam mislio na tebe, nego video sam na nekim mestima samo Sale, Hajlender, Leri itd.

    A sto to pravilo ne vazi samo u mom slucaju? :)

  2. Po meni dobre definicije, u obe divizije.

  3. Tvoje ime se može i latinicom napisati. XPACT

  4. ИЗНЕВЕРОВО

  5. A sto to pravilo ne vazi samo u mom slucaju? :)

    Zato što je i Zyclon napisao tvoje ime latinicom. ;)

  6. Tvoje ime se može i latinicom napisati. XPACT

    Rade, iznenađuješ me iz minuta u minut, pozitivno naravno...

  7. men se čini da je ovo takmičenje bolje od prethodnog, više autora i bolja čitanost.

  8. Radijacija
    Tvoje ime se može i latinicom napisati. XPACT

    Moj nick se i pise latinicom. Nisam ni koristio cirilicnu tastaturu kada sam se registrovao...

  9. Кад се могу очекивати и остале дивизије за гласање?

  10. zar nije gotov rok za prijavu definicija?

  11. Ova divizija slabija od prethodne. Krivo mi je za peti par jer su obe dobre tj. te dve su mi bolje od svih ostalih u diviziji...

  12. Готов је кад ја будем тако рекао! Тишина нискорођени!

  13. I dalje ljudi glasaju nadimcima za nadimke i skraćenicama...

  14. ko ih jebe kad ne čitaju pravila

  15. zadnja dva tri autora komentarišu zašto su glasali za mičelija... kosi se s pravilima...

  16. Каће моја дивизија, циклоне може неко печење, нешто... онако мало преко реда да се то заврши...?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.