Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. enemyofthefreeworld
    Требали сте да забраните примере на овом такмичењу. Јебо кратеж с примером.

    Slazem se. Ako definicija nije dovoljna sama po sebi onda... Ma sta ja pricam kad ne znam da pisem definicije?!!!

  2. Šta bre teško bez A?
    Plus, nije bilo nekakvo lupetanje, nego nadovezivanje na postove :)
    http://vukajlija.com/forum/teme/10304-reci-bez-slova-a-2

  3. Nisam Vejve al optimista sam.

  4. Opaaa Evo 2 sata, kraj glasanja u diviziji K.

  5. Ne znam buraz, dobro si i ti napis'o

  6. Mito čitaj pravila, zavšeno je glasanje u 14.

  7. Mžd dlj čdn l mn vš lđ n bl...

    Možda deluje čudno ali meni više šta?

  8. Ah mene više leđa ne bole, kul.

  9. He, znaci polako dobijam podrsku za taj predlog? :)

  10. 84 autora je glasalo na ovoj temi (Divizija K). To je najviše do sada - svaka čast!

  11. 84 autora nije loše, kaže li statistika i koliko njih su dalmatinci? :)

    edit:
    Sad kad nije 101 autor, nije više fora

  12. Biće i više nadamo se

  13. i koja je ovo fora sa postavljanjem pešes defki pa onda prijaviš onu koja najbolje prođe, aste kvarni sunce vam demokratsko jebem!

    pitao bi ja njih da mogu samo jednu dnevno da napišu...

  14. Samo da obavijestim pučanstvo. Iz opravdanih razloga i u dogovoru sa Ciklonom, svoju defku ću objavit u 18 i 18 h .

  15. Ti si odlično odradio posao pesto iako možeš samo jednu.

  16. Evo rezultata glasanja za Diviziju K:
    http://vukajlija.com/forum/teme/53202-vukajlija-freestyle-prvi-krug-tema-za-glasanje-u-diviziji-k?strana=5#post_2416619

    Što se autora Noeto Tomket Zeka tiče, dao sam mu fore da napiše defku posle isteka roka, jer je prethodna koju je napisao nenamerni plagijat (te je obrisana), a on je u međuvremenu, pre brisanja takmičarske, napisao još jednu definiciju.

    I na prethodnim takmičenjima se izlazilo u susret ljudima, a pola sata nisu veliki problem.

  17. Može li glasanje za G diviziju da počne, svi smo napisali?

  18. могу ли ја тамо да гласам за свог противника, или се у начелу ту не гласа? мислим, видим да не гласају људи иначе за дуел где учествују, што је и логично, ал' нигде не видех правило, па реко' да питам.

    срећно туцани, "клаћемо се зубима белим... белиииииииииииииииииим!"

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.