Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Skaj, je l' su završili ovi naši? Mrzi me da proveravam.

  2. Cek, cek, jedno mi nije jasno. Da li moram da napisem novu defku ili mogu i staru da ubacim u takmicenje ako odgovara broju karaktera? Ako je vec objasnjeno, molim da me uputite na to objasnjenje.

  3. E do jaja onda, da se ne jedem sto je sranje ta nova. xD

  4. Игоре неам појма, и мене хахах :Д

  5. (....KrajsleR...)

    zadnja dva tri autora komentarišu zašto su glasali za mičelija... kosi se s pravilima...

    ТУЖИБАБА РЕЗААА
    ЗА КОМАДИЋ МЕСААА
    ЊА ЊА ЊА ЊА ЊАААА

  6. usra me hrast haha, kakve se to glasine šire da mi e najgora defka na takmičenju? lolo

  7. Pazi, Kuzmane, moja je lošija. Trebalo je nešto drugo da definišem, nego sam zbrzao...

  8. ahah kvebek ne ne sad sma pročitao žajkovu umro sam sad znam koja je najgora

  9. Žajkova mi je svaki put sve bolja :)

  10. Eufrat

    Žajkova mi je svaki put sve bolja :)

    +1

  11. Ne znam za vas al ja ću verovatno da glasam za Zhajka

  12. Ko je konkurent Zajku ? Mrzi me da gledam.

  13. Мрзи ме да ти кажем.

  14. serjodžu ovde apsolutno podržavam.

    Ova tema bi bila manja za 50% da vas ne mrzi da čitate.

  15. serjodžu ovde apsolutno podržavam.

    Ova tema bi bila manja za 50% da vas ne mrzi da čitate.

    +1

  16. Protivnik ovog Serjodze.... Mrtva trka...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.