Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. ХАХХАХАХААХАХ

  2. samo da konstatujem da se ovo baš odužilo.
    svaka sledeća divizija će imati sve manje glasača.

  3. стварно јбт, имам неке обавезе у октобру, па... шта знам...

  4. jbg ovo ce izgleda biti neko godisnjo takmicenje :)

  5. Ма треба да се пусте ове преостале дивизије од једном. За гласање по једнној треба 2 минута. Ако овако наставимо реално миле неће моћи да гласа за полуфинале!!

  6. Биће $утра убрзано гласање и поотваране теме, полако :)

  7. То Рема мађијо!!

  8. a nek si mrco i ti mrdno gujcom :)

  9. Takmičenje će trajati barem mesec dana. Drugi krug (takmičenje po grupama) će biti podugačak.

  10. Ova tema bi bila manja za 50% da vas ne mrzi da čitate.

    Свака тема би за педесет посто била краћа да вас не мрзи да читате, а и дефке би се оцењивале да вас не мрзи да читате!

    Елем, ја гласао, молим и остале ауторе да гласају.

  11. Интересантна група, доста лудих дефки. Мита и дон_брате неправедно запостављени у последњој дивизији.

  12. Мита и дон_брате неправедно запостављени у последњој дивизији.

    Ne vidim nikakvu nepravdu u tome što je neko prva, a neko poslednja divizija...

  13. вејв тролује х)

  14. вејв тролује х)

    Mrtav sam ozbiljan... Zar stvarno ima veze?

  15. ima, u prvoj diviziji glasalo 84 autora, moja prognoza za poslednju je ne više od 62...

  16. Ne vidim nikakvu nepravdu u tome što je neko prva, a neko poslednja divizija...

    То и није неправда, нисам мислио на то, него на чињеницу да за њих нико није гласао :)

  17. ima, u prvoj diviziji glasalo 84 autora, moja prognoza za poslednju je ne više od 62...

    http://www.youtube.com/watch?v=tEtFsSauSNs

    То и није неправда, нисам мислио на то, него на чињеницу да за њих нико није гласао :)

    Aaaa, izvinjavam se, ja sam ispao glup... Pa dobro, kontam da i nije baš nepravedno........

  18. Шта знам, дефке њихових противника су свакако квалитетније, али су ми ове две луђе, па је то превагнуло. Можда сам ја ментол па гласам за луђе, уместо квалитетније. Да, дефинитивно сам ментол.

  19. Ma nisi... Imaš pravo izbora, tvoje mišljenje... Ja sam, opet, išao na kvalitet.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.